W rowie porzucono ciało zamordowanej kobiety. Teraz policja poszukuje sprawcy!

Małgorzata
5 miesięcy temu
W rowie porzucono ciało zamordowanej kobiety. Teraz policja poszukuje sprawcy!
FB Udostępnij na Facebooku
Policja wystosowała apel o pomoc w odnalezieniu sprawcy brutalnego morderstwa w Brzozowcu (woj. mazowieckie). Funkcjonariusze są pewni, że mężczyzna tuż po zamordowaniu swojej ofiary wyjechał na Ukrainę, gdzie teraz się ukrywa.
Do tej strasznej i mrożącej krew w żyłach zbrodni doszło 30 sierpnia 2019 roku w miejscowości Brzozowiec. To właśnie tam miejscowi natrafili na zwłoki kobiety, które porzucone zostały w przydrożnym rowie. Prokuratura zadecydowała o przeprowadzeniu sekcji zwłok tego samego dnia. Okazało się, że 26-letnia kobieta, która pochodziła z Ukrainy została zamordowana. 


Policjanci bardzo szybko natrafili na trop sprawcy. Według nich jest nim 27-letni Ukrainiec, który od razu po zbrodni uciekł do swojego kraju, gdzie teraz się ukrywa. 

"Zebrany w sprawie materiał dowodowy i zabezpieczone ślady pozwoliły na wydanie przez prokuraturę w Sochaczewie postanowienia o przedstawieniu zarzutów, a następnie wystąpienie do Sądu Rejonowego w Sochaczewie z wnioskiem o zastosowanie środka zapobiegawczego w postaci tymczasowego aresztowania, do którego sąd się przychylił" - powiedział asp. szt. Paweł Rynkiewicz.

Prokuratura wydała za 27-latkiem list gończy. Policja polska i ukraińska wspólnie poszukuje mordercy młodej kobiety.
źródło: fakty.interia.pl  I  fotografie: fakty.interia.pl

 
Udostępnij na Facebooku