Porwał, zgwałcił i zamordował 9-miesięczne dziecko! Nikt nie chciał go bronić w sądzie!

Małgorzata
2 tygodni temu
Porwał, zgwałcił i zamordował 9-miesięczne dziecko! Nikt nie chciał go bronić w sądzie!
FB Udostępnij na Facebooku
Ta sprawa oburzyła cały świat mimo, że do tej tragedii doszło w Indiach. 28-letni pedofil najpierw porwał, później wykorzystał seksualnie i zamordował 9-miesięczną dziewczynkę z miejscowości Warangal. Jego proces trwał 48 dni, a żaden adwokat nie chciał się podjąć obrony złoczyńcy.

28-latek porwał, zgwałcił i zamordował niemowlę!

19 czerwca w miejscowości Warangal została porwana 9-miesięczna dziewczynka. Mężczyzna włamał się do domu rodziców przez taras, gdy wszyscy spali. Zabrał dziewczynkę i zgwałcił brutalnie dwie ulice dalej. Potem udusił niemowlę. W tym czasie rodzina odkryła zniknięcie niemowlęcia i zaczęła jej poszukiwania. 

Najbliżsi dziewczynki znaleźli ją w rękach pedofila. Kiedy gwałciciel zobaczył krewnych swojej ofiary, rzucił niemowlę i zaczął uciekać. Już po chwili został złapany przez ich sąsiadów, którzy wspolnie z bliskimi dziecka pobili 28-latka, nim oddali go ręce policji. 9-miesięczna dziewczynka trafiła do szpitala, niestety jej życia nie udało się uratować.

 

Proces pedofila trwał prawie 7 tygodni. 

Praveen niemal natychmiast został postawiony przed sądem. W jego sprawie przesłuchano aż 30 świadków, którzy potwierdzili, ze widzieli, jak 28-latek trzymał w rękach skrzywdzone niemowlę. Mężczyzna przyznał się do zgwałcenia i zamordowania dziewczynki. Żaden z adwokatów nie chciał podjąć się obrony pedofila. 28-latek próbował się bronić mówiąc, że był pod wpływem alkoholu i nie wiedział, co robi


Ostatecznie Praveen nie miał obrońcy, a jego proces trwał 48 dni. Sędzia skazał 28-latka na śmierć poprzez powieszenie. Nic jednak nie przywróci życia maleńkiej dziewczynce, ani nie ulży cierpieniu jej najbliższych. 

źródło: popularne.pl  I  fotografie: popularne.pl

Zobacz także:


 
 
Udostępnij na Facebooku