Rodzice nie chcieli znać własnej córki. Przykra historia


11 miesięcy temu
Rodzice nie chcieli znać własnej córki. Przykra historia
FB Udostępnij na Facebooku
Młoda dziewczyna w jedną sekundę straciła to, co najważniejsze. Jak do tego doszło?
Emily Scheck to 19-letnia dziewczyna, która uczęszcza do college w Nowym Jorku. Jest bardzo zdolna, jak i świetnie daje sobie radę w sporcie. Dzięki temu otrzymuje stypendium sportowe. Można powiedzieć, że ma wymarzone życie, jednak prawda jest zupełnie inna.
 
Całe jej życie zmieniło to o 180 stopni praktycznie w jedną sekundę. Dziewczyna chciała się pochwalić zdjęciem z koleżanką. Okazało się później, że była to jej dziewczyna. Rodzice szybko zareagowali i postawili mocne warunki. Nie chcieli uwierzyć, że ich dziecko jest homoseksualne. Co powiedzieli 19-latce?

 
 
 


 
Gdy rodzice dowiedzieli, że to wszystko jest prawdą, byli przerażeni. Powiedzieli jej, że może podjąć walkę ze swoją orientacją. Byli gotowi dać pieniądze na wyleczenie się z tej „choroby”. Brak zgody na podjęcie tych kroków był jednoznaczne i opuszczeniem rodzinnego domu. Jak postąpiła dziewczyna?

 
 

Emily nie wierzyła do końca, że wszystko co mówią jest na poważnie. Jednak gdy wróciła ze szkoły przed domem zobaczyła kartony z jej ubraniami. Co więcej, dowiedziała się od własnych rodziców, że nie chcą znać dziewczyny i od tej pory zakazują na jakikolwiek kontakt z rodziną.
 
Z dnia na dzień, zdolna dziewczyna została pozbawiona praktycznie wszystkiego. Jej jedyne pieniądze to 20 dolarów, za które ciężko przeżyć. Tym bardziej, że nie ma się dachu nad głową. Sytuacja się jeszcze bardziej pogorszyła, gdy dziewczyna musiała opłacić szkołę za nie małe pieniądze. Jednak spotkała na swojej drodze bardzo dobrych ludzi.
 
 
 
 
Przyjaciele Emily postanowili, że rozpoczną zbiórkę pieniędzy dla pokrzywdzonej dziewczyny. Akcja ta zdobyła dużą popularność, a łączna kwota jaką udało się im zebrać to 100 tysięcy dolarów. Dzięki temu dziewczyna zaczęła żyć bez stresu i martwienia się o każdy kolejny dzień..
 
 
Jak postąpilibyście w takiej sytuacje jako rodzice ?
 
źródło: webniusy.com
Udostępnij na Facebooku