Popełnił samobójstwo na wizji, bo rzuciła go dziewczyna!

Małgorzata
6 dni temu
Popełnił samobójstwo na wizji, bo rzuciła go dziewczyna!
FB Udostępnij na Facebooku
22-letni chłopak podczas telefonicznej rozmowy z ukochaną usłyszał, że odchodzi od niego. Młodzieniec był zaskoczony takim obrotem spraw, bo nic nie wskazywało, że dziewczynka planuje go zostawić. Ta informacja złamała mu serce.
Nie od dziś wiadomo, że miłość to jedno z najpotężniejszych uczuć, które potrafi dodać skrzydeł, jak i skłonić do odebrania sobie życia. Pewien 22-letni chłopak miał złamane serce i to sprawiło, że postanowił popełnić samobójstwo. 

Dziewczyna nie przypuszczała, że 22-latek będzie chciał się zabić. 

Młody Niemiec był załamany, gdy ukochana powiedziała mu, że chce zakończyć ich związek. 22-latek od pewnego czasu cierpiał na depresję, a odejście dziewczyny sprawiło, że postanowił odebrać sobie życie, ponieważ nie wyobrażał sobie świata bez niej. Młodzieniec przeprowadził transmisję na żywo na jednym z portali społecznościowych i to właśnie podczas jej trwania zabił się. Wszyscy jego znajomi widzieli, jak umiera po drugiej stronie ekranu. 


Śmierć 22-letniego Niemca widziało kilka tysięcy osób. Na filmiku widać, jak chłopak prowadzi samochód, który jechał z prędkością ponad 170 km/h. Młodzieniec, co chwilę mówił, że nie wyobraża sobie życia bez swojej dziewczyny i że nie rozumie, dlaczego go zostawiła. 

"Mamo, tato, nie chcę wam mówić, że was kocham, bo kocham was bardziej niż kogokolwiek na świecie. Monicę kochałem bardziej, niż na to zasługiwała, a mimo to wciąż ją kocham, bardzo." - mówił zrozpaczony.


Niemiec nagle zjechał na drugi pas i wjechał w nadjeżdżający z naprzeciwka tir. Zmarł po 15 godzinach od wypadku. 

źródło: lelum.pl  I  fotografie: lelum.pl

Zobacz także:

Udostępnij na Facebooku