Pomorze. Zabił swoją byłą żonę siekierą. Koszmar rozegrał się na oczach dzieci.

Joanna
3 tygodni temu
Pomorze. Zabił swoją byłą żonę siekierą. Koszmar rozegrał się na oczach dzieci.
FB Udostępnij na Facebooku
Wstrząsające zabójstwo w jednej z polskich wsi. 37-letni Paweł S. zaatakował na oczach dzieci swoją żonę, a ich matkę. 33-latka walczyła o życie w szpitalu aż pięć dni. Niestety, obrażenia były tak drastyczne, że nie udało się uratować kobiety.
Niewyobrażalny dramat rozegrał się 17-ego czerwca w miejscowości Sierakowo, 10 kilometrów od Słupska (województwo pomorskie). 33-letnia Katarzyna z dwójką małych dzieci - 4-letnim Dawidkiem i 6-letnią Laurą - wybrała się na działkę, by spotkać się z koleżanką. Nikt nie przeczuwał, że tego dnia stanie się tragedia.

W pewnym momencie na działce pojawił się były mąż Katarzyny - Paweł. Widać było po nim, że jest wyraźnie pobudzony. Jak wyznaje znajoma ofiary - para rozstała się w sierpniu zeszłego roku, a działka była ich wspólną własnością.

Byłe małżeństwo bawiło się osobno - Kasia z koleżanką i dziećmi, a Paweł z dwójką swoich kolegów. Nagle, 37-latek zerwał się i podbiegł do byłej żony z siekierą w ręce. 
 

Rzucił się na Kasię, uderzył ją w głowę. A potem... rozharatał plecy, tak że złamał jej kręgosłup

- mówi przerażona znajoma kobiety w ''fakt.pl''

Nie udało się uratować 33-latki.

Kobieta została przetransportowana do szpitala, gdzie przeszła operację. Niestety, lekarzom nie udało się uratować życia 33-latki. W poniedziałek, 22-ego czerwca po południu kobieta zmarła.

Jak wyznają świadkowie - były to ułamki sekund, nikt się tego nie spodziewał, nikt nie zdążył zareagować.

Obecnie Paweł S. został aresztowany na 3 miesiące. Usłyszał on zarzut usiłowania zabójstwa, który prawdopodobnie zmieni się w zarzut zabójstwa. 

Mężczyzna trafił na oddział psychiatryczny szpitala w Szczecinie. Prawdopodobnie był on pod wpływem narkotyków, ale to mają potwierdzić badania. 37-latek nie przyznał się do winy i odmówił złożenia wyjaśnień.

Źródło: fakt.pl | Fotografie: o2.pl

Zobacz także:

1. Modelka zginęła robiąc to, co kocha. Miała zaledwie 18 lat!
2. Tragedia w rzece. Nie żyje ośmioro dzieci. Próbowały uratować koleżankę.
3. Wstrząsająca zbrodnia. Zamordował swoją byłą dziewczynę w imię miłości.
Udostępnij na Facebooku