Pomorze. Rozwścieczony rowerzysta pobił nastolatków. Policja apeluje o pomoc! [VIDEO]

Joanna
2 tygodni temu
Pomorze. Rozwścieczony rowerzysta pobił nastolatków. Policja apeluje o pomoc! [VIDEO]
FB Udostępnij na Facebooku
Jakiś czas temu w Gdańsku doszło do przykrego incydentu. Rowerzysta jadący z dużą prędkością prawie wjechał w grupkę nastolatków. Gdy jeden z nich zwrócił mężczyźnie uwagę, ten się rozzłościł i ich pobił. Cały incydent został nagrany przez jednego z chłopców.
Do oburzającego zdarzenia doszło 17-ego czerwca 2020 roku w Gdańsku przy ulicy Angielska Grobla. Trzech nastolatków szło sobie chodnikiem, gdy prawie wjechał w nich rozpędzony rowerzysta. Jeden z chłopców oburzony zachowaniem mężczyzny postanowił zwrócić mu uwagę. Rowerzysta jednak ani myślał przeprosić za swoje nieodpowiedzialne zachowanie. Po tym jak zwrócono mu uwagę, wpadł w szał i zaczął atakować nastolatków. 

Trzeci z chłopców, który nie został zaatakowany, zaczął nagrywać cały incydent. Jak udało się policjantom ustalić - mężczyzna był bardzo brutalny, a swoje ofiary uderzał pięścią. 
 

 
Poszkodowani nastolatkowie mają 13 i 14 lat. Na szczęście doznane obrażenia nie były groźne i nie wymagali oni hospitalizacji. Sprawą aktualnie zajmuje się gdańska policja. Funkcjonariusze próbują ustalić tożsamość rowerzysty.
 

Świadkowie oraz osoby, które rozpoznają mężczyznę, proszone są o kontakt z policjantami z komisariatu Śródmieście przy ul. Długa Grobla 4, tel. 47 741 34 22

- apelują mundurowi z Gdańska.

Źródło: o2.pl | Fotografie: youtube.com

Zobacz także:

1. Opuścił więzienie. Zaledwie trzy godziny później zamordował 7-letnią dziewczynkę!
2. Wypchnął 6-letnie dziecko z dziesiątego piętra. Wcześniej tłumaczył, że ''kogoś zabije''. Jest wyrok.
3. Naukowiec modyfikował dzieci już na etapie zapładniania! Kto na to zezwolił?!
Udostępnij na Facebooku