Polski autobus miał wypadek w Niemczech! Najnowsze wieści!

Małgorzata
ponad rok temu
Polski autobus miał wypadek w Niemczech! Najnowsze wieści!
FB Udostępnij na Facebooku
Do wypadku przewożącego 50 osób autokaru doszło w sobotni poranek na autostradzie A1 niedaleko Hamburga. Poszkodowanych zostało 13 osób, w tym 7 bardzo ciężko - takie informacje do mediów podała miejscowa policja. Na razie nie wiadomo, jakiej narodowości byli pasażerowie autobusu.
Policjanci, którzy zjawili się jako pierwsi na miejscu wypadku ustalili, że autobus nagle zaczął zjeżdżać ze swojego pasa ruchu. Do zdarzenia doszło około godz. 5:35. Następnie autokar uderzył w barierki i przewrócił się na bok. 

Do wypadku doszło między miejscowościami Stapelfeld i Barsbuettel.


Śledczy nie chcą na razie podawać więcej informacji. Strażacy, który są obecni na miejscu wypadku powiedzieli jednak, że pasażerowie autobusu byli przytomni podczas wyciągania z pojazdu. Ciężej poszkodowanych przetransportowano do szpitala, gdzie otrzymali właściwą pomoc. Pozostałym pierwszej pomocy udzielali m.in. kierowcy, którzy byli świadkami wypadku.. 


Autostrada w stronę Hamburga jest zamknięta. W akcji udział bierze aż 50 zastępców policji, straży pożarnej oraz pogotowia ratunkowego. Pasażerom, którzy mogli kontynuować dalszą podróż zapewniono drugi autokar. 
źródło: interia.pl  I  fotografie: interia.pl, niezalezna.pl
Udostępnij na Facebooku