Obserwowany przez kobiety policjant skradał się za bezdomnym. Widok, jakiego kobiety nigdy nie zapomną!

Karolina
4 miesięcy temu
Obserwowany przez kobiety policjant skradał się za bezdomnym. Widok, jakiego kobiety nigdy nie zapomną!
FB Udostępnij na Facebooku
Dwie koleżanki z pracy udały się na wspólny lunch. Mając chwilę przerwy wyszły zjeść na świeżym powietrzu.

Lunch, który popamiętają do końca życia! 

Elizabeth McClain wraz z przyjaciółką stały się świadkami czegoś zdumiewającego. Gdy wyszły na dwór pod słupem przy drodze siedział bezdomny. 
Mężczyzna nie miał przy sobie nic, prócz jednego małego plecaka. Kobietom było bardzo przykro patrząc na człowieka tak smutnego i przybitego emocjonalnie. Mężczyzna cały swój "majątek" i wszystko co w życiu posiadał, zmieścił w jednym małym plecaczku. 

Nie mogły patrzeć na to, że mężczyzna ze spuszczoną głową prosił ludzi o jedzenie i same zamierzały zanieść mu jakąś kanapkę. 
Jednak zanim zdążyły coś zrobić, nieopodal bezdomnego zatrzymał się radiowóz. Z auta wysiadł policjant, który od razu udał się w kierunku bezdomnego mężczyzny. Kobiety od razu zorientowały się, co za chwilę się stanie...


 
Po podjechaniu radiowozu Elizabeth od razu pomyślała, że mężczyzna coś zawinił, lub nie może tam przebywać i Policjant chce mu najzwyczajniej w świecie dać mandat, bądź zabrać do odsiadki.. 

– „W takiej sytuacji w Twojej głowie od razu pojawiają się tysiące myśli dotyczące tego, co mogłeś zrobić nie tak.” - mówi kobieta

Jednak pozory czasem mylą..

Wtedy Policjant okazał się być człowiekiem o WIELKIM SERCU. Wyciągnął z reklamówki ciepły obiad i wręczył go bezdomnemu mężczyźnie. 

 


 
– „To jest ta strona, której nikt nie widzi. W mediach społecznościowych co chwila widzimy tragedie, ale nikt nie pokazuje inspirujących momentów. Wśród wszystkich problemów dzisiejszego świata, wszyscy zbyt często zapominamy o jednej, bardzo ważnej rzeczy – że wszyscy jesteśmy tylko ludźmi.”- pisze na facebooku kobieta
 

GDY JESTEŚMY ŚWIADKAMI TAKICH SYTUACJI WIARA W LUDZI POWRACA

Źródło: polubione.com
Udostępnij na Facebooku