Policjanci szukają nastolatków, którzy... kaszleli na produkty w sklepie!

Małgorzata
ponad rok temu
Policjanci szukają nastolatków, którzy... kaszleli na produkty w sklepie!
FB Udostępnij na Facebooku
W jednym z supermarketów w Wirginii w Stanach Zjednoczonych doszło do oburzającej sytuacji. Grupa nastolatków specjalnie kaszlała nad produktami spożywczymi. Wszystko zostało nagrane i umieszczone w mediach społecznościowych. Teraz młodych ludzi szuka policja.

Nastolatkowie kaszleli na produkty spożywcze. 

Cały świat walczy z koronawirusem i każdy dobrze wie, że kaszląc należy zasłaniać usta, aby nie zakazić innych. Tymczasem w Wirginii doszło do oburzającej sytuacji. Grupa nastolatków wybrała się do jednego z supermarketów, gdzie dla zabawy kaszleli nad produktami spożywczymi. Wideo ukazujące całe zajście zostało opublikowane przez funkcjonariuszy policji w Purcellville. Jednocześnie w poście poinformowali oni, że zanieczyszczone produkty zostały czym prędzej usunięte ze sklepowych półek. Jednocześnie wystosowali apel do rodziców młodych ludzi, aby przeprowadzili z nimi poważne rozmowy dotyczące koronawirusa i tego, jakie niesie z sobą zagrożenie


"Porozmawiajcie ze swoimi dziećmi i wyjaśnijcie im, dlaczego takie zachowanie jest niewłaściwe. Zwłaszcza biorąc pod uwagę obecną sytuację i rozprzestrzenianie się koronawirusa" – powiedzieli policjanci w rozmowie z dziennikarzem "The Hill".

Dave Dailey, który jest komendantem z Purcellville, zapewnił, że nie chce karać nastolatków, ale porozmawiać z nimi i wyjaśnić, że takie zachowania mogą nieść za sobą bardzo poważne konsekwencje. Ponadto przyznał, że w związku z zamknięciem szkół w stanie Wirginia młodzi ludzie mają dużo wolnego czasu, a ich rodzice pracując nie mogą ich pilnować. 

Podobna seria zdarzeń miała miejsce w USA rok wcześniej. W internecie masowo pojawiały się filmiki, na których młodzi ludzie wyjmują lody ze sklepowych zamrażarek, zaczynają je lizać, a później napoczęte odkładają na miejsce. Teraz jednak sytuacja jest poważniejsza, ponieważ świat walczy z zabójczym koronawirusem. 

źródło: o2.pl  I  fotografie: o2.pl

Zobacz także:

Udostępnij na Facebooku