Policja szuka matki, która przebiła dziecku gardło, a potem wrzuciła je do rzeki!

Małgorzata
11 miesięcy temu
Policja szuka matki, która przebiła dziecku gardło, a potem wrzuciła je do rzeki!
FB Udostępnij na Facebooku
Dryfująca po Odrze torba zwróciła uwagę wędkarza. Mężczyzna przyciągnął ją do brzegu, a gdy rozpiął zamek zamarł. W środku znajdowało się ciało noworodka z przebitym gardłem. Teraz policja szuka matki chłopczyka.
Maleńki chłopczyk, który został zamordowany tuż po narodzeniu w brutalny sposób, nie miał nawet odciętej pępowiny. Dziecko urodziło się zdrowe, ale ktoś go nie chciał i zdecydował się na najbardziej okrutny sposób "pozbycia" się maleństwa - przebił noworodkowi gardło, a potem włożył do torby i wrzucił do rzeki. 


Dryfująca po Odrze torba zainteresowała wędkarza. Mężczyzna wyłowił torbę i z ciekawości postanowił ją otworzyć. W środku, owinięty w pieluszkę, leżał noworodek. Oprócz dziecka w torbie było też łożysko, koszula nocna należąca do kobiety, damska bielizna, koszulka i podpaski. 


Przeprowadzono sekcję zwłok, która wykazała, że chłopiec urodził się w ósmym miesiącu ciąży. Był zdrowy, ale tuż po porodzie brutalnie przerwano jego dopiero, co rozpoczęte życie. Dlaczego tak się stało? Kto dokonał tego makabrycznego czynu? Kim jest matka dziecka? Na te wszystkie pytania odpowiedź próbują znaleźć policjanci. 


Mimo, że od odnalezienia ciała chłopczyka minęło wiele miesięcy to policjanci wciąż nie natrafili na sprawcę. Śledczy przesłuchali około 120 lekarzy, którzy zostali zwolnieni z tajemnicy lekarskiej. Ponadto prokuratura sprawdziła aż 1,5 tysiąca pań, które były w ciąży. Jak donosi Fakt24, 100 z ich zostało wytypowanych jako potencjalne matki chłopczyka. Wobec nich śledczy podejmą kolejne czynności. źródło: planeta.pl  I  fotografie: planeta.pl
 
Udostępnij na Facebooku