Polacy wybrali najlepszą pierwszą damę. Niekorzystny sondaż dla Agaty Dudy.

Joanna
6 miesięcy temu
Polacy wybrali najlepszą pierwszą damę. Niekorzystny sondaż dla Agaty Dudy.
FB Udostępnij na Facebooku
Która z pierwszych dam wypadła najlepiej według obywateli? Przeprowadzony został sondaż przez IBRiS dla o2.pl na 1100 obywatelach. Wynik może co niektórych zaskoczyć...
W związku ze zbliżającymi się wyborami prezydenckimi, przeprowadzane są sondaże, które badają poparcie każdego z kandydatów na prezydenta. A jak jest z pierwszymi damami? Która z nich najlepiej pełniła swoją rolę? Wynik jest naprawdę zdumiewający.

Najlepsza pierwsza dama.

W sondażu przeprowadzonym przez IBRiS dla o2.pl, Polacy nie mieli wątpliwości, która z pierwszych dam najlepiej się spisała. Zwyciężczyni miała naprawdę ogromną przewagę nad pozostałymi.

Zwycięzcą badania została... Jolanta Kwaśniewska! Kobieta pełniąca rolę pierwszej damy w latach 1995-2005 uzyskała wynik aż 48,1 procent!

Drugie miejsce zajęła obecnie urzędująca pierwsza dama - Agata Kornhauser-Duda. Wynik kobiety jednak znacząco się różnił od wyniku zwyciężczyni - zaledwie 20,6 procent. Wynik ten, raczej nie jest tym, który pierwsza dama życzyłaby sobie przed nadchodzącymi wyborami. 

Trzecie miejsce w sondażu uzyskała Maria Kaczyńska. Kobieta z wynikiem 16,6 procent pełniła rolę pierwszej damy od 2005 roku i zakończyła ją z chwilą śmierci w 2010 roku.

Niechlubne ostatnie miejsca w sondażu uzyskały: Anna Komorowska (1,6 procent) i Danuta Wałęsa (0,6 procent). 

Źródło: o2.pl | Fotografie: natemat.pl

Zobacz także:

1. Kobieta w wyniku błędu straciła włosy, a mogło się to skończyć dużo gorzej! Postanowiła ostrzec wszystkich!
2. Przez 13 lat przetrzymywał swoją córkę w piwnicy. Siedziała przywiązana do krzesła!
3. Surogacja na Ukrainie. Para z USA zrezygnowała z dziecka, tylko dlatego że było chore..
Udostępnij na Facebooku