Polacy uczczą pamięć zmarłego Dawidka w wyjątkowy sposób! Wzruszający gest.

Michał
4 tygodni temu
Polacy uczczą pamięć zmarłego Dawidka w wyjątkowy sposób! Wzruszający gest.
FB Udostępnij na Facebooku
Historią tego chłopca żyła cała Polska. Niestety sobotnie poszukiwania zakończyły się znalezieniem ciała 5-latka. Matka zamordowanego dziecka wydała już oświadczenie w tej sprawie, w której dziekuje każdemu zaangażowanemu w tę sprawę. Polacy jednak zdecydowali sie na gest, który upamiętni chłopca.

 
Obecnie w fazie przygotowań jest wiele akcji społecznych. Uwagę przykuwa szczególnie ta jedna, skierowana do pogrążonej w żałobie rodziny małego Dawidka Żukowskiego. Jest pomysł puszczenia baloników pamięci. 


 

Narodowa Inicjatywa

W akcję włącza się coraz więcej miast. Mieszkańcy w ten sposób chcą upamiętnić okrutnie zamordowanego chłopca.  Akcja została już utworzona na Facebooku i z godziny na godzinę przyłącza się do niej coraz więcej zwolenników. 
 

 

Puśćmy baloniki dla Dawidka. Złączmy się wszyscy i pokażmy, że jesteśmy z nim nawet teraz, kiedy już nie ma go wśród nas. Niech z uśmiechem spojrzy na nas Aniołek z góry, gdy złączymy się wspólnie w modlitwie puszczając do nieba balony na jego cześć - czytamy 
Puszczanie balonów ma się odbyć w sobotę, na tarasie widowiskowym nad jeziorem w Kozienicach o godzinie 16. Chęć udziały w inicjatywie wyrazili też mieszkańcy Grodziska Mazowieckiego oraz znajomi rodziny. 
 

Zachęcamy do wzięcia ze sobą balonów napełnionych helem, będzie też możliwość napełnienia balonów na miejscu. Prosimy o zgłoszenie się osoby, która wyraziłaby chęć poprowadzenia modlitwy oraz osób dysponujących butlami z helem.Organizatorzy proszą, aby wziąć ze sobą balony czerwone, niebieskie lub z postacią zygzaka McQueen – bohatera dzieciństwa Dawidka… A do niego poleci jego ulubiony zygzak McQueen od nas, z naszych szczerych serduszek 

Źródło: Fakt.pl

Udostępnij na Facebooku