Młoda dziewczyna umieściła zdjęcia bez ubrań. „zawsze akceptowałam samą siebie..

Piotr
3 miesięcy temu
Młoda dziewczyna umieściła zdjęcia bez ubrań. „zawsze akceptowałam samą siebie..
FB Udostępnij na Facebooku
Mowa o jednej 19-latce pochodzącej z Liverpoolu. Aimee, bo tak ma na imię, okazała światu coś, co zaskoczyło nie jedną osobę.
Młoda Angielka chciała przekazać ludziom bardzo ważną wiadomość. I chodziło tu o sprawę, która dotyczy prawie każdego człowieka. Czy istnieje ktoś, kto nigdy nie narzekał na swoją urodę, sylwetkę, włosy, czy wagę? Każdy zmaga się ze swoimi niedoskonałościami. I właśnie ten temat chciała poruszyć młoda dziewczyna! Zobaczcie co napisała w poście, który zamieściła w Internecie! 
 

 

„Ludzie nie mają odwagi mówić o chorobach, bo się ich wstydzą. Wstydzą się tego, co operacje robią z ich ciałami, blizn, stomii, ale ja mimo wszystko zawsze akceptowałam samą siebie, bo mam tylko jedno życie i nie chcę go zmarnować na jakieś głupie kompleksy”

 
 
Młoda dziewczyna choruje na rzadką chorobą. Do tej pory nie wiadomo do końca jak ją wyleczyć. Nieznana jest także jej przyczyna. Główne leczenie tej choroby opiera się przede wszystkim na usuwaniu fragmentów jelit i różnego rodzaju podejmowanie działań, które w pewnym stopniu zmniejszą ból i dyskomfort.
 

Choroba ta może dawać mniejsze lub większe objawy, jednak dla tej młodej kobiety była bardzo okrutna. Aime przeszła już operację usunięcia jelita grubego. Teraz założony ma worek stomijny. 
 

Pomimo choroby, młoda kobieta cieszy się życiem.

Każdy dzień jest dla niej kolejnym powodem do uśmiechu. Dziewczyna pisze też: 

„Jeśli nie chcesz, nikt nie będzie wiedział o Twojej chorobie. Ci, którzy są obok Ciebie, i tak uważają Cię za pięknego człowieka. Nigdy nie wstydź się z powodu swojej choroby”.

Życzymy dużo zdrowia i wszystkiego najlepszego! 
 


 

źródło: webniusy.com
Udostępnij na Facebooku