W internecie pojawiło się zdjęcie tortu urodzinowego Meghan! Hit czy kit?

Małgorzata
4 miesięcy temu
W internecie pojawiło się zdjęcie tortu urodzinowego Meghan! Hit czy kit?
FB Udostępnij na Facebooku
4 sierpnia swoje 38. urodziny obchodziła Meghan Markle. Jednak uroczystość urodzinowa odbyła się w gronie prywatnym i nikt nie wie, jak dokładnie przebiegała. Plotkuje się, że były niezwykle skromne. Teraz do sieci wyciekło zdjęcie tortu urodzinowego księżnej!
Portal bazaar.com donosi, że 38. urodziny księżna Meghan spędziła w gronie najbliższych, czyli z mężem Harrym i synkiem Archiem. Były to jej pierwsze urodziny, jako mamy więc wyróżniały się na tle innych. Uroczystość jednak została utrzymana w tajemnicy. Na szczęście w sieci pojawiło się zdjęcie tortu, z którego świeczki zdmuchnęła Meghan!


Fotografię tortu na Twitterze umieścił Omid Scobie, który jest królewskim korespondentem. Ciasto zostało stworzone przez piekarnię Luminary Bakery. Okazuje się, że właścicielka tej cukierni prowadzi warsztaty dla kobiet, które były ofiarami przemocy fizycznej oraz seksualnej. Pomaga też tym, które które utraciły swoje domu lub były przez dłuższy czas w więzieniu.


Musimy przyznać, że tort Meghan jest niezwykle skromny, ale i uroczy. Wiadomo, że był o smaku marchewkowym i przyozdobiono go suszonymi pomarańczami. Wśród komentujących znalazły się osoby, które stwierdziły, że taki tort nie przystoi członkowi rodziny królewskiej! Jak myślicie?
źródło: popularne.pl  I  fotografie: popularne.pl
Udostępnij na Facebooku