Pogrzebał swoją żonę, która była w śpiączce. Ocknęła się w trumnie!

Małgorzata
10 miesięcy temu
Pogrzebał swoją żonę, która była w śpiączce. Ocknęła się w trumnie!
FB Udostępnij na Facebooku
Nieraz słyszymy przerażające historie o osobach, które zostały pogrzebane żywcem jednak myślimy, że to tylko opowieści, które mają nas przestraszyć. Przykładem, że dzieje się tak w realnym życiu może być Octavia Smith Hatcher.

Historia mrożąca krew w żyłach. 

Cała ta przerażająca sytuacja miała miejsce w miejscowości Pikeville pod koniec XIX wieku. W okolicy bardzo szybko rozprzestrzeniała się choroba, która atakowała przede wszystkim dzieci. Jedną z ofiar był kilkuletni syn Octavii Smith Hatcher


Octavia była załamana stratą Jacona, którego kochała ponad życie. Nie wyobrażała sobie dalszego funkcjonowania bez swojego synka. Zrozpaczona zachorowała i niedługo po tym zapadła w śpiączkę. Mąż kobiety czym prędzej posłał po lekarza mając nadzieję, że ten ocali jego żonę. Niestety, medyk powiedział, że Olivia zmarła, ale nie umiał podać przyczyny zgonu.

 

Pogrzebana żywcem.

Z racji tego, że panowały wysokie temperatury Octvia Smith Hatcher musiała zostać bardzo szybko pochowana. Tydzień po jej pogrzebie na głęboką śpiączkę zaczęli zapadać inni mieszkańcy miasteczka. To, co najbardziej wszystkich zaskoczyło to fakt, że wyglądali jakby nie żyli, ale niedługo po stwierdzeniu zgonu przez lekarza... wybudzali się. To właśnie wtedy do męża Octavii dotarło, że pogrzebał swoją żonę żywcem!


Mężczyzna od razu pobiegł na cmentarz, gdzie została pochowana jego małżonka. Czym prędzej odkopał trumnę mając nadzieję, że jakimś cudem jego żona wciąż żyje. To, co zastał po jej otwarciu złamało mu serce. Octavia obudziła się, gdy była już zakopana. Na wewnętrznej stronie trumny było wiele śladów zadrapań, które świadczyły o tym, że kobieta próbowała się wydostać. 


Przy grobie Octavii postawiono ogromny pomnik, który ma być upamiętnieniem epidemii, która zaatakowała Pikeville pod koniec XIX wieku. Gdyby tylko poczekano kilka dni z pochowaniem Hatcher to kobieta wybudziłaby się tak, jak inni mieszkańcy miasteczka. Jej pomnik został też zbudowany, aby oddać cześć tragicznie zmarłej Octavii Smith Hatcher

źródło: webniusy.com  I  fotografie: webniusy.com
 

Zobacz także:

Udostępnij na Facebooku