Doda w niebezpieczeństwie. Sprawca zamierza zabić gwiazdę nożem kuchennym!


ponad rok temu
Doda w niebezpieczeństwie. Sprawca zamierza zabić gwiazdę nożem kuchennym!
FB Udostępnij na Facebooku
Dorota pragnie podzielić się ze swoimi fanami tą smutną informacją. Co otrzymała na skrzynkę pocztową?
Do takich sytuacji nie powinno dochodzić. To, co przedstawia Doda przeraża i daje do myślenia. W ostatnim czasie gwiazda przechodzi ciężki okres w swoim życiu. Jednak okazuje się, że nie tylko stan zdrowia daje jej w kość. To co dostała od nieznajomej osoby także może wpłynąć na jej samopoczucie.
 
To na pewno nie była wiadomość od jej fana. Wręcz przeciwnie. Gwiazda nie ukrywa tej sprawy i pragnie podzielić się tą informacją. Gdy czytamy te słowa, na naszym ciele robią się ciarki. Internauci są zaniepokojeni, jednak nie przestają wspierać swojej ukochanej piosenkarki.
 
Kilka dni wcześniej mogliśmy zauważyć nagłówki artykułów, które opisywały jej złe relacje z byłym mężczyzną. To wpłynęło na psychikę piosenkarki, a rozstanie nie pomogło powrócić do pełni sił. Piosenkarka trafiła także do szpitala..
 
Na tą chwilę Doda czuje się już dobrze, jednak nie wiadomo, czy jej choroba nie powróci. Kolejne ciemny chmury znów zasłoniły szczęście piosenkarki. Okazuje się, że piosenkarka dostała groźbę od nieznanej osoby. Jako swój podpis umieścił napis „ DODA DZ**KA”, a treść wiadomości była przerażająca. Piosenkarka postanowiła podzielić się tą informacją! 
 
 

Za***ę Cię na scenie nożem kuchennym na koncercie w Nysie

 
Taki tekst możemy przeczytać w jednym z maili. Piosenkarka nie przejęła się tym zbytnio i pokazała jaki opis dodała do screena tej wiadomości.

Tak się kończy szczucie w necie! Do zobaczenia w piątek na koncercie. Policja już cię namierza, kucharzu

 
Dobrze, że policja zajmuje się już tą sprawą. Doda, trzymaj się !
źródło: pikio.pl
Udostępnij na Facebooku