Co o występach byłej żony w TzG sądzi Piotr Żyła. SZOK :O

Karolina
ponad rok temu
Co o występach byłej żony w TzG sądzi Piotr Żyła. SZOK :O
FB Udostępnij na Facebooku
Piotr Żyła po rozwodzie zajął się rozwojem siebie i postawił na życie zawodowe. Justyna Żyła po występach w TzG spotkała się z ogromną krytyką ze strony widzów i internautów. Czy Piotr wspiera żonę, czy jest może wrogo nastawiony co do jej postępowania?? Blogerka podczas jednego z wywiadów opowiedziała o tym, co myśli o jej występach były maż.
Piotr Żyła po rozstaniu z żoną postanowił skupić się na sobie, na swojej karierze i na swoim hobby. Mężczyzna naprawdę świetnie sobie radzi w życiu zawodowym. Internauci dziwią się, że po tak traumatycznych przejściach życiowych idzie mu naprawdę świetnie, inni natomiast uważają, że to może właśnie dzięki rozstaniu, dzięki temu że doszedł do porozumienia z żoną, mężczyzna jest podbudowany i sobie świetnie radzi.

Czy Piotr Żyła wpiera byłą żonę podczas występów w "Tańcu z Gwiazdami"? 

Kobieta po rozstaniu postanowiła zainwestować we własny rozwój, w rozwój swojej kariery. Wzięła udział w odważnej sesji zdjęciowej do "playboya"prowadzi własny program telewizyjny:

bierze udział w programie "Taniec z Gwiazdami" 

Wiele osób myślało, że Justyna Żyła, młoda, zgrabna kobieta będzie jedną z faworytów TzG, ale niestety jest inaczej. Idzie jej można powiedzieć, że fatalnie. Jury uważa, że pomimo postępów jeszcze wiele jej brakuje. Żyłą utrzymuje się w programie tylko dzięki głosom widzów, lecz niestety dalszy jej udział wiążę się z falami krytyki na jej barkach. 

Niektórzy fani uważają, że Piotr Żyła powinien wspierać kobietę, że jego mocny głos mógłby uciszyć tych, którzy tylko krytykują, że Piotr zamknąłby im usta. 
Justyna Żyła w jednym z wywiadów powiedziała, że Piotr nie chce się mieszać w medialną burzę, jaka kręci się wokół jego byłej żony, lecz nie ma nic przeciwko jej występom. 

 
Kobieta w rozmowie z prezenterką portalu Kozaczek mówi o tym, że w życiu jej i Piotra jest teraz gorący okres, ona musi w tydzień nauczyć się nowych układów tanecznych, ale ma nadzieję że Piotr ją w tym wspiera. Mówiła to z uśmiechem na ustach. 

Żyła swoim milczeniem, jak mówi Justyna okazuje to, że nie ma nic przeciwko jej nieudanym występom, a wręcz je akceptuje. 

Źródło: pikio.pl | kozaczek.pl
Udostępnij na Facebooku