19-letni piłkarz zginął w wypadku! Wielka strata dla świata sportu!

Małgorzata
7 miesięcy temu
19-letni piłkarz zginął w wypadku! Wielka strata dla świata sportu!
FB Udostępnij na Facebooku
W tragicznym wypadku zginął młody, 19-letni piłkarz. Grzegorz Śliwka rozwijał skrzydła grając w klubie sportowym Przemsza Klucze. Co się stało?
19-letni piłkarz, Grzegorz Śliwka został śmiertelnie potrącony przez samochód. O śmierci świetnie zapowiadającego się piłkarza poinformował jego macierzysty klub, Przemsza Klucze. 

Kim był Grzegorz Śliwka? 
Grzegorz Śliwka od początku był związany z Przemszą Klucze. Swoją przygodę zaczął od młodzieżówki, a później przeszedł do seniorów. Jego drużyna gra teraz w grupie I klasy okręgowej w Krakowie. 

Piłkarz zginął pod kołami samochodu, gdy przechodził na przejściu dla pieszych w Olkuszu. Sprawę jego śmierci bada teraz prokuratura. 


Zawodnicy oraz trenerzy ukochanego przez 19-latka klubu żegnają go we wzruszającym wpisie:

"Nigdy nie przypuszczaliśmy, że kiedykolwiek będziemy musieli przekazać taką informację…

3 listopada w wieku 19 lat zmarł tragicznie zawodnik Naszego Klubu Grzegorz Śliwka (…)

Rodzicom, najbliższej rodzinie i przyjaciołom składamy najszczersze kondolencje i wyrazy współczucia…

Nie umiera ten, kto trwa w sercach i pamięci naszej…"


 

 

Przedstawiciele Przemszy Klucze poinformowali też, że pogrzeb młodego piłkarza będzie miał miejsce w czwartek, 7 listopada w Kościele p.w. Najświętszej Maryi Panny Nieustającej Pomocy w Kluczach o godz. 14:30. 

Najbliżsi Grzegorza Śliwki zwrócili się z prośbą do żałobników, aby nie przynosić kwiatów tylko wpłacać środki na zakup sprzętu dla Domowego Hospicjum Janmed w Olkuszu. Na pogrzebie w związku z tym będą obecni wolontariusze z oznaczonymi właściwie puszkami. 

Jak zginął Grzegorz Śliwka? Szczegóły wypadku. 
19-letni piłkarz został śmiertelnie potrącony przez samochód 3 listopada około godz. 5:20 na drodze nr 783 w Olkuszu. Audi, które potrąciło piłkarza było prowadzone przez 22-letniego mężczyznę. Chłopak zginął na miejscu. Przyczyny i okoliczności wypadku bada Prokuratura Rejonowa w Olkuszu.


źródło: jastrzabpost.pl  I  fotografie: jastrzabpost.pl

Udostępnij na Facebooku