Ten pies wygląda, jak... człowiek! Koniecznie musisz to zobaczyć!

Małgorzata
5 miesięcy temu
Ten pies wygląda, jak... człowiek! Koniecznie musisz to zobaczyć!
FB Udostępnij na Facebooku
Słyszysz hasło "pies o ludzkiej twarzy" i co myślisz? Że to kolejny photoshop? Teraz okazuje się, że taki psiak istnieje naprawdę i... wygląda niezwykle słodko! Mieszka w Seattle w Stanach Zjednoczonych, a jego właścicielami są Kevin Hurless i Tiffany Ngo.
Gdy Nori jest na spacerze ze swoimi właścicielami to wszyscy się za nimi oglądają. Nie ma się, co dziwić, bo pies wygląda dość oryginalnie i nie ma raczej na świecie drugiego takiego samego. Pyszczek pieska przypomina bowiem... ludzką twarz!


Właściciele przyznają, że Nori budził zainteresowanie obcych osób już, gdy był szczeniakiem. Wszyscy zwracali uwagę na to, że piesek wygląda, jakby zamiast pyszczka miał ludzką twarz! 


Nori może spokojnie posługiwać się tytułem gwiazdy social mediów! Gdy tylko Kevin umieścił w sieci zdjęcie ukochanego zwierzaka to od razu podbił on serca setek internautów!


Fani Nori porównują go nawet do Chewbacci i Ewoka z Gwiezdnych Wojen. Para ostatnio adoptowała psa, któremu dali na imię Bob. Gdy idą w czwórkę na spacer to Nori jeszcze bardziej się wyróżnia. 


Sami przyznajcie, że piesek jest uroczy i rzeczywiście patrząc na niego macie wrażenie, że widzicie psa o ludzkiej twarzy! To niesamowite!źródło: webniusy.com  I  fotografie: webniusy.com
Udostępnij na Facebooku