Gdy widzi na co szczeka jego pies, doznaje szoku! Niekiedy psy są mądrzejsze od ludzi.

Karolina
7 miesięcy temu
Gdy widzi na co szczeka jego pies, doznaje szoku! Niekiedy psy są mądrzejsze od ludzi.
FB Udostępnij na Facebooku
Wiadomo nie od dziś, że pies to najlepszy przyjaciel człowieka i więź psa i człowieka potrafi być naprawdę wielka. Psy to jedne z najmądrzejszych stworzeń na ziemi. Super jest mieć takiego przyjaciela w domu. Często schody się zaczynają, gdy w domu pojawia się dziecko. W takiej sytuacji bywa różnie. Zazwyczaj jednak dziecko i pies stają się swoimi najlepszymi przyjaciółmi i są nierozłączni.
W tym przypadku było identycznie. W latach 93 w rodzinie w Ohio urodziła się Rachel. Rodzice przyli bardzo szczęśliwi. Mieli już jedno dziecko, lecz zawsze marzyli o dwójce. Wydawałoby się, że nic nie może zepsuć ich szczęścia. 

Niestety pies, który mieszkał z nimi w domu nie mógł zostawać sam w pokoju z dzieckiem, ponieważ od razu strasznie szczekał.  
Pupil stał się bardzo niegrzeczny, gryzł co mu wpadło do pyska: buty, nogi od krzeseł, ubrania. Był nie do zniesienia! 

Pewniego dnia, gdy noworodek spał, a matka była z nim sama w domu, była bardzo zmęczona i chciała wykorzystać chwilę spokoju i uciąć drzemkę. Najpierw jednak udała się pod prysznic...
 


W pewnym momencie, na cały dom było słychać okropnie głośne szczekanie psa z pokoju, w którym spało maleństwo!
Kobieta wystraszyła się, że pies może skrzywdzić jej córkę. Gdy tylko wychodziła z łazienki pod drzwiami czekał pies i patrzył na nią tak, jakby chciał jej coś powiedzieć. 

Dobrze go znała i wiedziała, że nie jest to normalne zachowanie.

Pies zaprowadził ją do pokoju dziecka. 
 

Kobieta zauważyła, że coś jest nie tak. Jej córeczka spała w bezruchu, jej usta były sine. Gdy sprawdziła, okazało się, że nie oddycha. Od razu wezwała pogotowie, a sama rozpoczęła ratowanie maleństwa. 

Kobieta robiła co mogła, sztuczne oddychanie, uderzała w plecki dziecka, az nagle...
w ust maleństwa coś wypadło i maleństwo złapało powietrze. Chwilę później przyjechali ratownicy i zabrali dziecko do szpitala. 

Na miejscu okazało się, że dziewczyna zakrztusiła się jedzeniem, które zablokowało jej drogi oddechowe, przez co mogła się udusić. 
Kobieta od teraz jest bardziej ostrożna, gdy karmi dziecko i uważnie obserwuje ją gdy śpi. Ta rodzina przekonała się o tym, że pies to najlepszy przyjaciel człowieka!!


 
Źródło: lolmania.pl | Fotografie mają charakter podglądowy
Udostępnij na Facebooku