PENSJA MAŁGORZATY ROZENEK WPRAWIA W OSŁUPIENIE!! SZOK :O

Karolina
ponad rok temu
PENSJA MAŁGORZATY ROZENEK WPRAWIA W OSŁUPIENIE!! SZOK :O
FB Udostępnij na Facebooku
Małgorzata Rozenek zdecydowanie może powiedzieć, że obecnie znajduje się w szczytowej formie, jeśli mowa o popularności. Początkiem jej "występów" w telewizji była "Perfekcyjna Pani domu", gdzie była mistrzynią i doradcą w sprzątaniu mieszkań i utrzymywaniu czystości. Współcześnie jest naprawdę bardzo popularna. Jak się dowiadujemy, zarobki Rozenek zwalają z nóg!

Małgorzata Rozenek naprawdę świetnie czuje i prezentuje się w roli gwiazdy! Już kilka lat temu mogliśmy ją obserwować jako Perfekcyjną Panią Domu. Do tej pory pnie się coraz wyżej i jest jedną z najpopularniejszych polskich gwiazd! 

Równomiernie z rozwojem biznesowym Małgorzaty, rosną także jej zarobki! 

Jak się okazuje, Małgorzata promowana przez TVN "przytula" nie takie małe pieniądze. Każdy marzy o takim rocznym zarobku, jak jej. Zdecydwanie przebija niejedną znaną osobowość w polskim show-biznesie!!

Rozenek ma pensję marzeń połowy polskiego społeczeństwa!

Polska gwiazda przez rok 2018 zarobiła zdecydowanie DUŻO. Kontraktów, jakich było wiele były zawierane na ogromne sumy. Jeden z nich przyniósł Małgorzacie półtorej miliona złotych dochodu! 
 

MAŁGORZATA PODBIJA RÓWNIEŻ MEDIA SPOŁECZNOŚCIOWE

Aktywność Rozenek w sieci równie przynosi jej ogromne zyski! Na Instagramie gwiazdy jeden sponsorowany post kosztuje najmniej 10 tyś złotych, a niekiedy nawet 20 tyś złotych.

Do kontraktów i społeczności dochodzi jej dochód za udział w wielu programach TVN, takich jak „Iron Majdan”, „Azja Express”, „Projekt Lady„, „Perfekcyjna Pani Domu”. Za udział w programie „Iron Majdan”, wraz z mężem otrzymali 200 000 zł za jedynie 10 odcinków. 

Jednak to nie wszystko..

Rozenek jednak realizuje się również poza mediami, o czym nie można zapominać. Do całego jej dochodu należy doliczyć zarobek na przykład z publikacji książki itp.
Media podsumowały cały zarobek Małgorzaty Rozenek i otrzymały na prawdę oszałamiającą sumę- 5 milionów złotych! To zarobek w jednym roku! Szczerze podsumowując całą sytuację, w jakiej znajduje się gwiazda, można stwierdzić, że TAKA GOTÓWKA MOŻE ZAWRÓCIĆ W GŁOWIE!
 

Nie wiemy jeszcze, co planuje gwiazda na najbliższe miesiące. Doszły do Nas informacje, że Małgorzata chciałaby być prowadzącą programu "Ameryka Express". Gospodarzem programu chciałby również zostać Hubert Urbański i Michał Mikołajczak. Władza stacji nie podjęła jeszcze żadnej decyzji. Wszyscy zdają sobie sprawę z tego, że udział Rozenek w programie zyskałby rozgłos. 

Źródło: pikio.pl
Udostępnij na Facebooku