Pełnomocnik Beaty Szydło wydał oświadczenie dotyczące ks. Tymoteusza Szydło! Syn Szydło jednak został ojcem?

Małgorzata
10 miesięcy temu
Pełnomocnik Beaty Szydło wydał oświadczenie dotyczące ks. Tymoteusza Szydło! Syn Szydło jednak został ojcem?
FB Udostępnij na Facebooku
W sieci na nowo zawrzało po tym, jak pełnomocnik rodziny Szydłów wydał oświadczenie dotyczące ks. Tymoteusza Szydło i plotek, które krążą po internecie. Wiadomo nie od dziś, że ks. Tymoteusz przebywa na bezterminowym urlopie, jednak nie wiadomo dlaczego zdecydował się na taki krok. W sieci pojawiły się plotki, że właśnie został ojcem.
Ksiądz Tymoteusz Szydło ledwo został wyświęcony, a już otrzymał awans i przeniesiono go do parafii w Oświęciumiu, gdzie miał odprawiać Msze Trydenckie. Wszyscy przypuszczali, że kariera młodego kapłana rozkręci się i za jakiś czas usłyszymy, że syn byłej premier trafił do Watykanu. Tymczasem nagle okazało się, że ks. Szydło nie pojawił się na nowej parafii a ponadto wystąpił do swoich zwierzchników z prośbą o urlop bezterminowy! Wszystko to sprawiło, że ludzie zaczęli plotkować i podejrzewać, że Tymoteusz zrzucił sutannę i właśnie sprawił, ze Beata Szydło została babcią!


Rodzina Szydłów miała najwyraźniej dość plotek oczerniających młodego księdza i postanowiła za pośrednictwem swojego pełnomocnika wystosować oświadczenie. Prawnik Maciej Zaborowski wysłał do Radia Zet oświadczenie, w którym zaprzeczono, ze ks. Tymoteusz powitał na świecie swoje pierwsze dziecko. 


Zaborowski w tekście oświadczenia podkreślił, że wszyscy, którzy rozpowszechniali kłamstwa dotyczące ks. Szydło mogą spodziewać się za niedługo aktów oskarżenia!




źródło: planeta.pl  I  fotografie: planeta.pl
 
Udostępnij na Facebooku