Pełnomocnik Beaty Szydło wydał oświadczenie dotyczące ks. Tymoteusza Szydło! Syn Szydło jednak został ojcem?

Małgorzata
3 miesięcy temu
Pełnomocnik Beaty Szydło wydał oświadczenie dotyczące ks. Tymoteusza Szydło! Syn Szydło jednak został ojcem?
FB Udostępnij na Facebooku
W sieci na nowo zawrzało po tym, jak pełnomocnik rodziny Szydłów wydał oświadczenie dotyczące ks. Tymoteusza Szydło i plotek, które krążą po internecie. Wiadomo nie od dziś, że ks. Tymoteusz przebywa na bezterminowym urlopie, jednak nie wiadomo dlaczego zdecydował się na taki krok. W sieci pojawiły się plotki, że właśnie został ojcem.
Ksiądz Tymoteusz Szydło ledwo został wyświęcony, a już otrzymał awans i przeniesiono go do parafii w Oświęciumiu, gdzie miał odprawiać Msze Trydenckie. Wszyscy przypuszczali, że kariera młodego kapłana rozkręci się i za jakiś czas usłyszymy, że syn byłej premier trafił do Watykanu. Tymczasem nagle okazało się, że ks. Szydło nie pojawił się na nowej parafii a ponadto wystąpił do swoich zwierzchników z prośbą o urlop bezterminowy! Wszystko to sprawiło, że ludzie zaczęli plotkować i podejrzewać, że Tymoteusz zrzucił sutannę i właśnie sprawił, ze Beata Szydło została babcią!


Rodzina Szydłów miała najwyraźniej dość plotek oczerniających młodego księdza i postanowiła za pośrednictwem swojego pełnomocnika wystosować oświadczenie. Prawnik Maciej Zaborowski wysłał do Radia Zet oświadczenie, w którym zaprzeczono, ze ks. Tymoteusz powitał na świecie swoje pierwsze dziecko. 


Zaborowski w tekście oświadczenia podkreślił, że wszyscy, którzy rozpowszechniali kłamstwa dotyczące ks. Szydło mogą spodziewać się za niedługo aktów oskarżenia!
źródło: planeta.pl  I  fotografie: planeta.pl
 
Udostępnij na Facebooku