Pedofile zostali umieszczeni w celi z mordercą. Pokazał im, gdzie ich miejsce!

Małgorzata
2 miesięcy temu
Pedofile zostali umieszczeni w celi z mordercą. Pokazał im, gdzie ich miejsce!
FB Udostępnij na Facebooku
Mężczyzna siedzący w zakładzie karnym w Kalifornii za zabójstwo pobił na śmierć dwójkę pedofilów, którzy byli skazani za napaść seksualną na 14-latka. Obaj zmarli na skutek obrażeń odniesionych od uderzeń zadanych przy pomocy laski inwalidzkiej.
Pedofile stracili życie w okrutny sposób. Ofiary ataku Jonathana Watsona to 62-letni Graham De Luis-Conti i 48-letni David Bobb. Mężczyźni przebywali w jednej celi w kalifornijskim zakładzie leczenia uzależnień i więzieniu stanowym w Corcoran.

Obrażenia ciała były straszne. Bobb zginął na miejscu, a Luis-Conti został przewieziony do szpitala, gdzie zmarł 3 dni po odniesieniu obrażeń. Według raportu sporządzonego przez władze placówki, sekcja zwłok u zamordowanych mężczyzn wykazała liczne obrażenia głowy.


Mężczyźni zostali skazani za pedofilię. Zarówno 48 – i 62-latek odsiadywali karę dożywocia za dopuszczenie się napaści seksualnej na 14-letnim chłopcu w hrabstwie San Diego.


Sprawca, który dokonał samosądu to recydywista. Do chwili okrutnego morderstwa dwójki mężczyzn Watson spędził za kratami 10 lat. Podobnie jak jego ofiary, odsiadywał dożywocie. W jego przypadku powodem surowego wyroku było jednak morderstwo pierwszego stopnia, którego dokonał niegdyś w hrabstwie Humboldt.

Trwa dochodzenie. Władze zakładu karnego sprawdzają, w jakich dokładnie okolicznościach doszło do brutalnej zbrodni skazanych za pedofilię więźniów.
źródło: o2.pl  I  fotografie: o2.pl
Udostępnij na Facebooku