Pedofil na plaży w Sopocie. Policja zgubiła ofiarę!


9 miesięcy temu
Pedofil na plaży w Sopocie. Policja zgubiła ofiarę!
FB Udostępnij na Facebooku
Na plaży w Sopocie schwytano 44 - letniego pedofila. Policja szybko złapała sprawcę, jednak funkcjonariusze mają inny problem - zgubili ofiarę mężczyzny!
Policja po złapaniu pedofila apeluje do rodziców ofiary i świadków zdarzenia o zgłoszenie się na komendę. Na plaży w Sopocie, przy wejściu numer 26, 44 - letni mężczyzna dopuścił się innej czynności seksualnej w stosunku do chłopca, który jeszcze nie ukończył 15 roku życia. Podejrzany ma już postawione zarzuty i tymczasowo przebywa w areszcie.
 
Śledztwo pod nadzorem prokuratury utknęło jednak w martwym punkcie. Policjanci nie są w stanie zlokalizować chłopca - ofiary tego zdarzenia, ani nawet świadków! Teraz apelują o kontakt świadków, bądź rodzinę poszkodowanego. 
"Śledczy proszą o zgłoszenie się do Komendy Miejskiej Policji w Sopocie przy ul. Armii Krajowej 112A lub telefoniczny kontakt pod numery:
(58) 5216222 (całodobowo), (58) 5216283 (sekretariat wydziału dochodzeniowo-śledczego), (58) 5216230 (prowadzący sprawę) bądź zgłoszenie się do Prokuratury Rejonowej w Sopocie przy ul. Grottgera 3-5, tel. (58) 5510922 lub najbliższej jednostki policji. Informacje można również przesyłać drogą elektroniczną na adres e-mail: komenda.sopot@gd.policja.gov.pl"
 źródło: popularne.pl | fotografie: popularne.pl
Udostępnij na Facebooku