Poruszająca wypowiedz Pawłowicz na temat swoich dzieci..

Karolina
3 miesięcy temu
Poruszająca wypowiedz Pawłowicz na temat swoich dzieci..
FB Udostępnij na Facebooku
Posłanka Krystyna Pawłowicz z pewnością jest znana i rozpoznawalna przez wszystkich Polaków. Nie ma wątpliwości, że wyróżnia się także popularnością w sieci. Pawłowicz często wchodzi w konwersację z internautami w social mediach. Ponieważ mamy okres strajków nauczycieli, Krystyna Pawłowicz postanowiła także wypowiedzieć się na ten temat i podczas dyskusji powiedziała coś, czego nikt się nie spodziewał..


 
Krystyna Pawłowicz aktywnie udziela się w sieci, więc nie ma w tym nic dziwnego, że wypowiedziała się publicznie na temat panujących strajków. Kobieta postanowiła dopomóc i wesprzeć szkoły. Wyszła z inicjatywą, jakiej nikt by się nie spodziewał.
Ogłowiła na Twitterze, że z przyjemnością pomoże przy przeprowadzeniu egzaminów. 


 
Apelowała na swoim profilu, by te osoby, które mogą i mają doświadczenie pedagogiczne, zgłaszały się do kuratoriów lub przez MEN. Jak mówi ona już się zgłosiła i czeka tylko na przydzielenie szkoły. Kobieta uważa, że dzieci zostały porzucone przez swoich nauczycieli i prosi o wolontariat osób, które mogą wesprzeć uczniów w tak ważnym dla nich dniu. 

Krystyna Pawłowicz ma za sobą wiele lat pracy na uczelni. Kobieta ma podejście do młodzieży. I właśnie w tym temacie internauci zostali poruszeniu. Jeden z nich napisał, by lepiej uczyła swoje dzieci. 
Pawłowicz nie pominęła tego komentarza i odpowiedziała internaucie:
"Uczyłam je ponad 40 lat". 

Tymi słowami kobieta pokazała, że otaczała swoich studentów matczynym podejściem. Wielu komentujących uważa, że właśnie takie podejście powinien mieć każdy nauczyciel. 
Źródło: wiesz.net.pl 
Udostępnij na Facebooku