Paulina Krupińska w końcu jedzie z mężem w podróż poślubną! Czekali na ten moment aż dwa lata!

Małgorzata
8 miesięcy temu
Paulina Krupińska w końcu jedzie z mężem w podróż poślubną! Czekali na ten moment aż dwa lata!
FB Udostępnij na Facebooku
Żona wokalisty Zakopower wyznała, jakie wspólnie z mężem mają plany na spędzenie drugiej rocznicy ślubu oraz czy ich rodzice w niedalekim czasie się powiększy.

Paulina Krupińska i Sebastian Karpiel-Bułecka, czyli para, dla której rodzina jest priorytetem!

Paulina Krupińska i Sebastian Karpiel-Bułecka pobrali się prawie dwa lata temu w wielkiej tajemnicy. O tym, że są małżeństwem sami poinformowali cały świat publikując śliczne zdjęcia z ich ślubu. Uroczystość odbyła się w górach, które dla obojga są niezwykle ważne, a Państwo Młodzi wystąpili w pięknych, góralskich strojach

Jak zakochani będą świętować drugą rocznicą ślubu? 

Para niedługo będzie świętować drugą rocznicę ślubu. W rozmowie z dziennikarzem "Party" Krupinska wyznała, jakie z mężem mają plany na ten dzień. W związku z tym, że nie byli jeszcze na swojej podróży poślubnej to planują wyjechać na kilka dni nad polskie morze, na Mazury lub w Bieszczady.

"Od paru miesięcy jesteśmy cały czas z dziećmi i chcemy wreszcie być sami jako mąż i żona." - powiedziała i dodała, że w tym czasie ich dzieci pojadą na wycieczkę z dziadkami. 


Paulina i Sebastian od początku podkreślali, że rodzina jest dla nich priorytetem i marzą o tym, aby w niedługim czasie na świecie pojawiło się ich trzecie dziecko. Muzyk sam powiedział kiedyś, że chciałby jeszcze raz zostać ojcem do 45. roku życia. 

"Fajne mamy te dzieciaki i świetnie by było, jakby jeszcze jedno dziecko dołączyło do naszej rodziny. Jedyne, co nas na razie ogranicza, to wygoda i lenistwo. Jest nam dobrze w tym momencie, w którym jesteśmy, ale marzenia i plany są." - powiedziała w rozmowie z dwutygodnikiem.

Trzymamy kciuki!

źródło: jastrzabpost.pl  I  fotografie: jastrzabpost.pl, Instagram

Zobacz także:

 
Udostępnij na Facebooku