Patryk Vega nie może się nachwalić Antka Królikowskiego!

Małgorzata
5 miesięcy temu
Patryk Vega nie może się nachwalić Antka Królikowskiego!
FB Udostępnij na Facebooku
Patryk Vega jest zachwycony Antkiem Królikowskim, który stał się właśnie gwiazdą jego najnowszych produkcji. Reżyser opowiada o aktorze właśnie promując swoje dzieło, film pt. "Bad Boy".
Patryk Vega robi, co może, aby wypromować "Bad Boya". Gdzie tylko może (przede wszystkim na swoich profilach w mediach społecznościowych). Wzbudzający wiele kontrowersji reżyser pokazał już Małgorzatę Kożuchowską w wersji "ostrej", a teraz wychwala swojego głównego gwiazdora, Antka Królikowskiego. 


"Antek Królikowski to polski Leonardo DiCaprio. Byłem zafascynowany, kiedy oglądałem materiały zakulisowe z DiCaprio i obserwowałem, jak w ciągu kilku sekund wchodzi on w skrajny stan emocjonalny, stając się postacią, którą kreuje na ekranie. Antek też to ma. Posiada niesamowity instynkt, który sprawia, że w sposób totalny wchodzi w postać i gra sceny mając jakąś niesamowitą czujność." - zachwyca się reżyser młodym Królikowskim. 


Antek ma pewnie nadzieję, że najnowsza produkcja Vegi otworzy mu szerzej drzwi kariery i dzięki temu będzie mógł zabłysnąć w większej ilości filmów. Chociaż już i tak jest jednym z najpopularniejszych aktorów młodego pokolenia i wcale nie chodzi tutaj o jego medialny związek z Wieniawą. Para nie jest już razem. 

źródło: planeta.pl  I  fotografie; alaluna.pl, fakt.pl
 
 
Udostępnij na Facebooku