Patryk Grudowicz i Kasia Szklarczyk wrócą do siebie? Zaskakujące wyznanie modela!

Małgorzata
8 miesięcy temu
Patryk Grudowicz i Kasia Szklarczyk wrócą do siebie? Zaskakujące wyznanie modela!
FB Udostępnij na Facebooku
Patryk Grudowicz i Kasia Szklarczyk byli z całą pewnością jedną z najpiękniejszych par w polskim show-biznesie. Teraz para zgodziła się skomentować swoje rozstanie, a model zdobył się nawet na odważne wyznanie!
Patryk Grudowicz i Kasia Szklarczyk należą do zwycięzców "Top Model". Patryk wygrał 6., a Kasia 7. edycję show. Między modelami zaiskrzyło i niedługo po wygranej Kasi pochwalili się na Instagramie, że są razem. 


Zakochani na każdym kroku podkreślali, jak wiele dla siebie znaczą, a mimo to we wrześniu pojawiły się pierwsze plotki o ich rozstaniu. W końcu para przyznała, że się rozstali i teraz każde z nich idzie swoją drogą. 


Teraz reporterce "JastrząbPost" udało się namówić modeli na krótką rozmowę, w której wypytała między innymi o powód ich rozstania. Wyznanie Patryka z całą pewnością zaskoczyło niejedną osobę!

"Stało się tak, że poszliśmy swoją drogą. Moim zdaniem nic nie jest stracone. Wszystko jest w życiu do zrobienia. Po jakimś czasie doszliśmy do wniosku, że musimy spróbować być sami. I tak nam się to spodobało, że stwierdziliśmy, że nie ma tego co kontynuować. Każdy poszedł swoją drogą. Cały czas jest mi smutno, bo to super fajna dziewczyna. Jesteśmy przyjaciółmi. Bardzo dobrze się dogadujemy, pomimo, że byliśmy w związku i doszło do rozstania. To nie zaprzepaściło naszej relacji. Moje serce należy cały czas do Kasi. Jeszcze o nią zawalczę. To jeszcze nie jest koniec." - powiedział przejęty model. 


Co na słowa byłego ukochanego odpowiedziała Kasia? 

"Jest to bardzo miłe. On dla mnie też jest ważny. Jesteśmy na stopie przyjacielskiej, byliśmy dla siebie bardzo bliskimi osobami. Bardzo mi pomagał psychicznie zaraz po finale Top Model, gdzie był to dla mnie zupełnie nowy świat i często miałam różne wahania nastroju, a on mnie wspierał. Takich ważnych osób nie można tak od razu usunąć ze swojego życia. Mam nadzieję, że nasza przyjaźń będzie na całe życie."

Całą rozmowę możecie obejrzeć poniżej: 
  

źródło: jastrzabpost.pl  I  fotografie: jastrzabpost.pl
Udostępnij na Facebooku