Patointeligencja podbija internet i wkurza polityków! Musicie tego posluchać! [WIDEO]

Małgorzata
ponad rok temu
Patointeligencja podbija internet i wkurza polityków! Musicie tego posluchać! [WIDEO]
FB Udostępnij na Facebooku
Patointeligencja to najnowszy kawałek, który podbija internet i... wkurza polityków! Młody raper, który stworzył to nagranie pochodzi z rodziny inteligenckiej i teraz zszokował wszystkich!
Patointeligencja to kawałek, który od razu stał się hitem YouTube. Polska nie przestaje dyskutować o utworze 19-letniego Maty.

Mata to właściwie Michał Matczak, który jest synem profesora Uniwersytetu Warszawskiego - Marcina Matczaka. Nastolatek skończył elitarne, warszawskie liceum im. Stefana Batorego i to właśnie ono jest szczegółowo i dość ostro opisywane w Patointeligencji. 


Z utworu dowiadujemy się, jak bardzo zniszczone jest liceum, które ukończył Mata. Przerażające fakty z życia uczniów, opisane w kolejnych wersach, mają ogromny wpływ na ludzi, którzy je słuchają. Nie trzeba było długo czekać na reakcję ze strony znanych polityków.


Patointeligencja trafiła do uszu Magdaleny Ogórek i Krystyny Pawłowicz, które wymieniały się uwagami na temat piosenki na Twitterze. Oczywiście, ta druga nie zawiodła i zabrała głos w swoim stylu.  

"To to słynne liceum Batorego kształci w kierunku "patointeligencji".... A tak się chwalą i szczycą swym poziomem... Ciekawe, co o tej laurce myślą nauczyciele z Batorego..." - napisała, atakując pedagogow ze znanej w całym kraju placowki.

"Nigdy nie wpływam na wybory życiowe mojej córki, natomiast przy wyborze liceum usłyszała mój kategoryczny ton sprzeciwu, gdy na domowej giełdzie szkół pojawiło się l. Batorego" – napisała Ogórek na Twitterze. 


Wydaje nam się, że każdy powinien posłuchać tego kawałka.
źródło: planeta.pl  I  fotografie: YouTube, se.pl
 
 
 
Udostępnij na Facebooku