Była partnerka Bieniuka pokazuje ciążowy brzuszek! Co za zdjęcie!

Małgorzata
8 miesięcy temu
Była partnerka Bieniuka pokazuje ciążowy brzuszek! Co za zdjęcie!
FB Udostępnij na Facebooku
Media wciąż żyją głośną sprawą pomiędzy Jarosławem Bieniukiem a Martyną Gliwińską! Kobieta ostatnio pochwaliła się, że jest w ciąży, a ojcem jej dziecka jest nie kto inny, jak właśnie były piłkarz. Teraz Gliwińska umieściła na swoim profilu w mediach społecznościowych pierwsze zdjęcie w ciąży.
Wiadomość o tym, że Martyna Gliwińska spodziewa się swojego pierwszego dziecka bardzo szybko obiegła media. Kobieta opowiedziała nawet o swoim stanie błogosławionym w gazecie "Na Żywo", czym zaskoczyła wszystkich, bo wcześniej unikała takich wypowiedzi. 


Podczas tego wywiadu powiedziała o tym, że spodziewa się dziecka, ktorego ojcem jest Bieniuk i że były piłkarz unika z nią kontaktu, a dziecko nazwał "problemem". Bardzo szybko na te słowa odpowiedział sam zainteresowany!


Partner nieżyjącej już Ani Przybyskiej zaprzeczył jakoby dziecko go nie interesowało i że unika kontaktu z Martyną. Ta bardzo szybko odbiła piłeczkę powtarzając, że Jarosław kłamie, a ona jest gotowa samotnie wychowywać maleństwo. Ponadto już pogodziła sie z tym, że będzie samotną matką. 


Teraz Martyna Gliwińska pochwaliła się w mediach społecznościowych najnowszym zdjęciem. Jest to pierwsza jej fotografia, gdy jest w stanie błogosławionym. 

 

źródło: pomponik.pl  I  fotografie: pomponik.pl , fakt.pl, plotek.pl, kozaczek.pl
 
Udostępnij na Facebooku