Panna Młoda siedząc tuż przed ołtarzem karmiła swoje dziecko piersią! Zrobiła to na własnym ślubie!

Małgorzata
6 miesięcy temu
Panna Młoda siedząc tuż przed ołtarzem karmiła swoje dziecko piersią! Zrobiła to na własnym ślubie!
FB Udostępnij na Facebooku
Kobiety coraz częściej walczą o możliwość karmienie swoich dzieci w miejscach publicznych chcąc w ten sposób zmienić panujące w naszym kraju poniekąd zasady. Teraz nawet niektóre instytucje zaczynają udostępniać kobietom miejsca do tego przeznaczone oraz zmieniają swoje zasady. Ta fotografia jest najlepszym na to dowodem!

Kobieta karmiła swoje dziecko piersią podczas... swojego ślubu!

Ksiądz Grzegorz Kramer to znany w całej Polsce jezuita, który na każdym kroku powtarza, że Bóg jest dobry. Jest on dość kontrowersyjnym kapłanem, który nie boi się poruszać ciężkich dla kościoła tematów. Z tego właśnie powodu otrzymał nawet zakaz wypowiadania się w mediach społecznościowych i musiał zamknąć swoje konto na Facebooku. Jednak wcześniej bardzo często publikował tam posty, które były uwielbiane przez wielu. Ksiądz Kramer również wypowiedział się na temat karmienia piersią i powiedział, że jest to coś w pełni naturalnego. Umieścił również na swoim Facebooku zdjęcie, które miało być tego potwierdzeniem. 

Zdjęcie opublikowane niegdyś na Facebooku wzbudziło wiele kontrowersji. Przedstawiona na nim bowiem Panna Młoda siedziała przed ołtarzem obok swojego przyszłego męża i... karmiła piersią ich wspólne dziecko


Użytkownicy byli oburzeni zachowaniem Panny Młodej oraz tym, że mając dziecko postanowiła do ślubu iść w białej sukni. Jezuita w dość wyjątkowy sposób opisał umieszczoną na swoim profilu fotografię. 

"Kocham takie życie.

Ela i Marcin.

Tak na marginesie. Kiedyś zdawałem egzamin (z liturgiki) w parze z koleżanką. Egzaminatorem był obecny biskup Józef Górzyński. W trakcie I pytania, syn koleżanki zaczął domagać się jedzenia, więc zaczęła karmić. Profesor ściszył głos, my dalej odpowiadaliśmy i wyszliśmy z 5!"

A Wy, co o tym myślicie?

źródło: popularne.pl  I  fotografie: popularne.pl

Zobacz także:

1. Kilka godzin po zaginięciu znaleziono małego Marka! Chłopiec nie żyje!
2. Była przekonana, że ukochany ją zdradza! Jej reakcja zaskoczyła mężczyznę!
3. Kobieta została zgwałcona w kościele! Zmarła trzy dni po tym!

Udostępnij na Facebooku