Pan Młody zmarł po ślubie, a goście mają koronawirusa! Co za tragedia!

Małgorzata
8 miesięcy temu
Pan Młody zmarł po ślubie, a goście mają koronawirusa! Co za tragedia!
FB Udostępnij na Facebooku
Tragicznie zakończył się ślub w Bihar w Indiach, gdzie Pan Młody zmarł dwa dni po nim na koronawirusa. 30-latek już wcześniej miał typowe objawy dla Covid-19, ale nie poszedł do lekarza. Po jego śmierci w wiosce potwierdzono aż 95 przypadków zakażenia. Większość z tych osób bawiła się na weselu zmarłego.

Pan Młody zmarł dwa dni po ślubie na koronawirusa.

30-letni inżynier 8 czerwca wrócił z Gurgaonu do rodzinnej wioski, gdzie miał poślubić ukochaną kobietę. Już dzień po powrocie poczuł się kiepsko. Jednak zamiast do lekarza, rodzina kazała mu iść do lokalnego znachora. Chociaż 30-latek wykazywał już symptomy Covid-19, nie został umieszczony w izolacji ani nie przełożył uroczystości zaślubin. 

"Przed dniem procesji weselnej zemdlał i miał zimne dreszcze." - powiedział dziennikarzom jeden z mieszkańców wioski. Będąc pod ogromnym wpływem najbliższych mężczyzna nie przełożył ceremonii, która odbyła się 15 czerwca. Zmarł 17 czerwca, w dniu przyjęcia weselnego i w drodze do szpitala w Patnie. Zanim o sprawie dowiedziały się władze, rodzina w tradycyjnej ceremonii pogrzebowej spaliła jego zwłoki.

Tydzień po pogrzebie Kumar Ravi z władz dystryktu Patny otrzymał anonimowy telefon. Rozmówca opowiedział mu o śmierci Pana Młodego, o weselu i podejrzeniu zarażenia koronawirusem. Zespół wysłany do wioski pobrał próbki od rodziny i sąsiadów - u 15 osób potwierdzono koronawirusa. Następnie zaczęto badać osoby mające styczność z rodziną oraz uczestników wesela. Na początku tego tygodnia kolejne 80 osób okazało się być zakażonymi Covid-19.

W wiosce dotychczas zbadano 300 osób. U wdowy nie wykryto koronawirusa.

"Rodzice panny i pana młodego są wyedukowani, a zignorowali stan zdrowia chłopca i reguły postępowania przeprowadzając ślub." - dodał mieszkaniec wioski.

*zdjęcia mają charakter podglądowy

źródło: fakt.pl  I  fotografie: fakt.pl, interia.pl

Zobacz także:

1. Opublikowano oświadczenie majątkowe Jarosława Kaczyńskiego. Tylko pozazdrościć takiej emerytury!
2. Przyszedł zapłacić grzywnę grosiakami. Kasjerki nie chciały przyjąć pieniędzy.
3. Odkrył straszny sekret swojego syna! Bez wahania sięgnął po telefon!

 
 
Udostępnij na Facebooku