Ostre słowa ojca zastrzelonego w Koninie Adama C. "To była egzekucja!"

Małgorzata
8 miesięcy temu
Ostre słowa ojca zastrzelonego w Koninie Adama C.
FB Udostępnij na Facebooku
Ojciec zastrzelonego przez policjanta Adama C. zabrał po raz kolejny głos i dość ostro wypowiedział się na temat śmierci syna. Jest przekonany, że 21-latek został zamordowany. "To była egzekucja."- powiedział z pewnością w głosie.
Ojciec Adama C. powiedział mediom, że chciałby zobaczyć się i porozmawiać z policjantem, który zastrzelił jego syna. Jak na razie jest to jednak niemożliwe, ponieważ funkcjonariusz przebywa cały czas w szpitalu psychiatrycznym i nawet nie został z tego powodu przesłuchany. 

W rozmowie z dziennikarzem "Faktu" ojciec 21-latka opowiedział o tym, w jaki sposób dowiedział się, że jego syn nie żyje. Zadzwoniła do niego ukochana Adama i spytała, czy jest teraz w domu. Kobieta już wtedy wiedziała, że na osiedlu zastrzelono młodego człowieka, którym był jej narzeczony. 


Artur C., ojciec Adama nie wierzy w to, że policjant, który strzelił jest niewinny. Mężczyzna zapowiada, że nikt nie chciał pracować z tym funkcjonariuszem, bo był on wyjątkowo agresywny. 


Niedaleko miejsca, w którym 21-latek został śmiertelnie postrzelony odnaleziono woreczek z białym proszkiem. Było w nim sześć dawek substancji psychotropowej, co zostało potwierdzone w przeprowadzonych później badaniach kryminalistycznych. 


Ojciec Adama C. jest pewny, że jego syn nie był dilerem. Był dobrym i uczciwym człowiekiem, który ciężką pracą chciał do czegoś dojść. Dbał nawet o siostrę i pilnował, aby nie miała kontaktu z nieodpowiednimi osobami. 

Artur C. wprost mówi:
"To była egzekucja!"

Według tego, co mówi policja młody mężczyzna nie reagował na okrzyk "policja stój" i to sprawiło, ze funkcjonariusz sięgnął po broń. Niestety, oddany przez niego strzał był śmiertelny. źródło: popularne.pl  I  fotografie: popularne.pl , natemat.pl
 
Udostępnij na Facebooku