Oskarżyła o gwałt 15 mężczyzn. Na rozprawie na jaw wyszła zaskakująca prawda.

Małgorzata
12 miesięcy temu
Oskarżyła o gwałt 15 mężczyzn. Na rozprawie na jaw wyszła zaskakująca prawda.
FB Udostępnij na Facebooku
Pewna kobieta z Wielkiej Brytanii została skazana na dziesięć lat pozbawienia wolności, ponieważ bez żadnych podstaw oskarżyła piętnastu mężczyzn o gwałt! Dopiero podczas rozprawy przerażająca prawda wyszła na jaw.

Kobieta, która twierdziła, że została zgwałcona. 

Jemma Beale to Brytyjka, która publicznie mówiła, że jest lesbijką i w ogóle nie zwraca uwagi na przedstawicieli płci przeciwnej. W pewnym momencie jednak zarzuciła piętnastu mężczyznom, że była przez nich molestowana oraz gwałcona. 


Jednym z oskarżonych był Mahad Cassim. Mężczyzna był wieloletnim pracownikiem więzienia i po tym, jak Beale wygrała sprawę stracił on zarówno pracę, jak i wolność. Kobieta z kolei otrzymała ponad 11 tysięcy złotych odszkodowania. Podczas rozprawy wyznała, że Cassim zgwałcił ją po tym, jak zaproponował, że odwiezie ją do domu. Okazało się jednak, że prawda była zupełnie inna - to ona poprosiła, aby rozpiął spodnie. Podczas przesłuchania powiedziała, że to nie jest pierwszy gwałt, którego ofiarą padła. 

Kolejny raz miała zostać zgwałcona w listopadzie 2013 r. Gwałcicielami mieli być znajomi kobiety. Potem stwierdziła, że gwałcił ją obywatel Pakistanu i trzech innych mężczyzn. Każda ofiara razem z kobietą trafiała przed sąd. Czas wszystkich rozpraw to 8 godzin 45 minut. Ostatecznie sąd uznał kobietę winną i skazał ją na dziesięć lat pozbawienia wolności. 
 
Prokurator Madeleine Moore powiedziała, że sprawa była badana przez policję łącznie 6400 godzin, a cała akcja kosztowała Wielką Brytanię 250 000 funtów! Funkcjonariuszom nie podobały się zeznania Beale i to one stały się przyczyną aresztowania Beale w czerwcu 2014 roku. Kobieta nigdy nie przyznała się do oszustwa. 
 
źródło: webniusy.com  I  fotografie: webniusy.com, fakt.pl

Zobacz także:

 
Udostępnij na Facebooku