Opuścił więzienie. Zaledwie trzy godziny później zamordował 7-letnią dziewczynkę!

Joanna
2 tygodni temu
Opuścił więzienie. Zaledwie trzy godziny później zamordował 7-letnią dziewczynkę!
FB Udostępnij na Facebooku
Do tragicznego zdarzenia doszło w Stanach Zjednoczonych. 26-letni mężczyzna zamordował 7-letnią dziewczynkę strzelając jej w tył głowy. Zrobił to zaledwie trzy godziny po tym, jak opuścił więzienie.
Po wyjściu z więzienia, 26-latek postanowił pozostać w Forest City znajdującym się w Karolinie Północnej. Nie zamierzał jednak przystosować się do życia w społeczeństwie. Trzy godziny później oddał on strzał w kierunku auta, w którym przebywała 7-letnia Aaliyah Norris. Dziewczynka jadła lody, gdy niespodziewanie otrzymała strzał w tył głowy.

7-latka została natychmiastowo przetransportowana do szpitala, gdzie trafiła pod opiekę lekarzy. Stan jej oceniono jako krytyczny. Niestety, mimo wszelkich starań ze strony medyków nie udało się uratować dziewczynki. Zmarła dwa dni później. 

Bliscy dziewczynki są zrozpaczeni jej śmiercią. Szkoła do której uczęszczała 7-latka opublikowała na swoim profilu na facebooku kondolencje dla najbliższej rodziny - 
 

Jesteśmy niezwykle zasmuceni utratą jednej z naszych uczennic, Aaliyah Norris. Proszę, pomódlcie się za jej rodzinę i przyjaciół.

 

Jak przekazują zagraniczne media, osobą odpowiedzialną za ten nieludzki czyn jest Shaquille Marshon Francis. 26-latek został aresztowany i usłyszał już zarzuty. Oskarżono go m.in. o napad z bronią w ręku, oraz zadanie ciężkich obrażeń. Po tym, jak 7-letnia Aaliyah zmarła - zarzut został zmieniony na morderstwo. 
 
Źródło: o2.pl | Fotografie: o2.pl 

Zobacz także:

1. Rodzice zagłodzili swoją niepełnosprawną córeczkę! Prokurator walczy o dożywocie dla nich!
2. Został dźgnięty nożem w głowę, bo stanął w obronie kobiety! Makabra w Nowym Jorku!
3. Odmówił klientce sprzedania kawy, za co został wyjątkowo hojnie nagrodzony!
Udostępnij na Facebooku