Opisała seks z posłem PIS. Będzie skandal?

Małgorzata
5 miesięcy temu
Opisała seks z posłem PIS. Będzie skandal?
FB Udostępnij na Facebooku
O PISie jest ponownie głośno i to wcale nie z powodu prowadzonej przez partię polityki, ale przez kolejny seksskandal. Tym razem na świeczniku znalazł się były już poseł PIS, Stanisław Pięta. Była kochanka mężczyzny postanowiła na Twitterze dość obrazowo opisać, jak wyglądął ich seks. Polityk postanowił skomentować całą sytuację.
Polityk PiS sprawiał wrażenie niezniszczalnego, ale erotyczna chuć okazała się jego piętą achillesową. Zdradził żonę i poszedł w tango z kochanką młodszą od niego o 20 lat. Ta seks afera uderzyła w PiS w maju 2018 roku. 


Jak donosi „Fakt”, Stanisław Pięta poznał się ze swoją nową ukochaną na 10 kwietnia podczas 7. rocznicy katastrofy smoleńskiej. Ta miłość sprowadziła na niego jednak katastrofę. Miał podobno obiecywać Izabeli dzieci, ślub, nowy dom, a nawet pracę w PKN Orlen. 


"Pięta mówił o sobie, że jest wiernym żołnierzem Kaczyńskiego. Znany był z homofobicznych wypowiedzi, był też niechętny przyjmowaniu uchodźców do Polski, powtarzał za to przy każdej okazji, jak wielką wartością jest tradycyjna rodzina i ile czyha na nią zagrożeń ." - donosiła "Wyborcza".
 
Pięta, jak to polityk,składał wiele obietnic, ale mało robił. Jurny poseł zostawił nową ukochaną i na tym skończyło się wielka miłość. Skończyła się także jego kariera polityczna, bo ściągnął na siebie gniew samego Kaczyńskiego!

 
Członek PiS został zawieszony i usunięty z komisji śledczej ds. Amber Gold oraz z komisji ds. służb specjalnych. To jednak nie koniec jego kłopotów, bo była wciąż ma do niego ogromny żal". W sieci nadal krążą screeny rozmów z Piętą, które opublikowała rozsierdzona Izabela na Twitterze. Polityk zapewniał ją, że "nie jest zapasowa", a ona mówiła o mężczyźnie, który "poruszy jej duszę i łechtaczkę" 
 
"Popamiętasz mnie chu** do końca swojego życia, tak jak ja zapamiętałam dzięki tobie zeszłoroczne Święta Bożego Narodzenia, w których życzyłeś mi bydl** przeklęty spokojnych Świąt."

"Nie mogę pozbyć się tego doznania psychicznego. Leżę w łóżku i widzę Piętę wychodzącego spod prysznica, plaskającego gołą stopą o podłogę. A ja leżę naga w łóżku pokoju Sejmowego i czekam. Na oszusta." – przypomniała o sobie Izabela na Twitterze w grudniu 2019 roku. 

"Jestem osobą prywatną. Zajmuję się pracą zawodową." – skomentował wyczyny na Twitterze swojej eks. 
źródło: planeta.pl  I  fotografie: fakt.pl
 
 
 
 
 
Udostępnij na Facebooku