Ojciec znalazł w telefonie syna zdjęcie. Od razu poszedł z nim na policję!

Małgorzata
2 tygodni temu
Ojciec znalazł w telefonie syna zdjęcie. Od razu poszedł z nim na policję!
FB Udostępnij na Facebooku
Ojciec przeglądając telefon syna natrafił na niepokojące zdjęcia. Nie zastanawiając się nawet chwili poszedł z nimi na policję mimo, że obciążył w ten sposób własnego syna!
Andrew nie przypuszczał, że pewnego dnia tak bardzo zdenerwuje swojego tatę, że ten skonfiskuje mu telefon. Ponadto był pewien, że ojciec nigdy nie będzie przeglądał zawartości jego komórki. Pewnie gdyby wiedział, że tak może być to lepiej ukryłby zdjęcia i filmiki, które sprawiły, że ojciec od razu powiadomił o nich policję. 
 

Ojciec przejrzał telefon syna.

Paul zabrał synowi telefon, bo ten niewłaściwie się zachowywał. Nastolatek był od jakiegoś czasu problematycznym dzieckiem, więc ojciec postanowił tym razem być bardziej rygorystyczny. Nie przypuszczał jednak, że na telefonie swojego dziecka znajdzie treści, które go przerażą! Gdy zaczął przeglądać zdjęcia na komórce natrafił na takie, które postawiło ich rodzinne życie na głowie!

 
Mężczyzna odkrył na telefonie syna zdjęcie... nagiego dziecka! Mężczyzna nie zastanowił się nawet chwili i od razu poszedł na policję. Funkcjonariusze po przejrzeniu komórki nastolatka od razu aresztowali Andrew. Chłopak był zaskoczony tym wszystkim, ale na przesłuchaniu wyznał całą prawdę, która wstrząsnęła wszystkimi jego sąsiadami!

 


Ojciec sprawił, że policja aresztowała jego syna. 

Gdy policjanci przesłuchiwali Adrew okazało się, że na zdjęciu w telefonie była 2-letnia siostrzyczka jego dziewczyny. Andrew rozebrał dziewczynkę, gdy spała i zrobił jej zdjęcie, bo poprosił go o to... kolega pedofil! Znajomy miał mu za to zapłacić około 1000 złotych. 


"To była piekielnie trudna decyzja. Jeśli mógłbym cofnąć czas, to nie wiem, czy byłbym w stanie zachować się tak samo. Andrew czuje się fatalnie i boi się więzienia" – powiedział Paul, ojciec chłopaka dziennikarzom Mail Online.


17-letniemu Andrew postawiono zarzuty posiadania dziecięcej pornografii za co może spędzić 4 lata w więzieniu. Nauczyciele chłopaka powiedzieli dziennikarzom, że już od dłuższego czasu prosili rodziców, aby nastolatek został objęty specjalistyczną opieką. Chłopak podobno dokonał kradzieży i miał problemy z nauką i zachowaniem w szkole. 


źródło: lelum.pl  I  fotografie: lelum.pl, se.pl
 

Zobacz także: 

Udostępnij na Facebooku