Ojciec zabił swojego syna, bo... był nieuważny! Tragedia w Górce Prudnickiej.

Małgorzata
8 miesięcy temu
Ojciec zabił swojego syna, bo... był nieuważny! Tragedia w Górce Prudnickiej.
FB Udostępnij na Facebooku
W Górce Prudnickiej doszło do niewyobrażalnej tragedii. Wystarczyła chwila, aby życie stracił maleńki chłopczyk. Ojciec zabił synka i z pewnością z konsekwencjami tego czynu będzie się mierzył do końca swojego życia.
12 października w godzinach popołudniowych w miejscowości Biała doszło do strasznego wypadku. 25-letni mężczyzna jechał traktorem i w pewnym momencie zaczął cofać. Nie dostrzegł jednak, że z tuż za pojazdem znajduje się jego półtoraroczny synek. Mężczyzna potrącił chłopca. 


Chłopczyk prawdopodobnie wbiegł pod traktor nagle i ojciec nie miał szans żeby go dostrzec. Chwila nieuwagi i pech sprawiły, że maleńkie dziecko straciło życie. 


Chłopiec zginął tuż obok rodzinnego domu. Ojciec na miejsce wypadku od razu wezwał pogotowie, jednak działania ratowników nie przywróciły funkcji życiowych chłopczyka. Dziecko zmarło na oczach ojca. Policja, która również przybyła na miejsce przebadała ojca alkomatem. Mężczyzna był trzeźwy. 


Policjanci przy współpracy z prokuraturą będą badać sprawę pod kątem nieszczęśliwego wypadku. Podczas rozmów z domownikami okazało się, że chłopczyk niezauważony wyszedł z domu. Wystarczyła chwila nieuwagi żeby chłopczyk wbiegł pod traktor i zginął. Rodzina z pewnością do końca życia będzie funkcjonować z konsekwencjami tego, co się stało...źródło: popularne.pl  I  fotografie; tuwroclaw.pl, popularne.pl, fakt.pl
 
Udostępnij na Facebooku