Ojciec rzucił się z nożem na 6-letnią córeczkę! Dziadkowie usłyszeli okropne krzyki i hałas!

Małgorzata
8 miesięcy temu
Ojciec rzucił się z nożem na 6-letnią córeczkę! Dziadkowie usłyszeli okropne krzyki i hałas!
FB Udostępnij na Facebooku
Do okropnych scen doszło w Dąbrowie Górniczej w województwie śląskim, gdzie ojciec rzucił się z nożem na 6-letnią córeczkę! Chciał ją zamordować!
Do okropnych scen doszło w Dąbrowie Górniczej! To własnie tam, 20 stycznia, ojciec rzucił się na swoją córeczkę z nożem. Dziadkowie, którzy mieszkali w tym samym bloku, co dziewczynka usłyszeli okropne krzyki i hałas dobiegający z mieszkania. Od razu postanowili sprawdzić, co się dzieje. Otworzyli drzwi i przeżyli szok! Ich ukochana wnuczka leżała na ziemi cała we krwi. Nad nią stał 64-letni ojciec i w ręce trzymał nóż, którym ranił 6-latkę. Dziadkowie od razu zadzwonili po pogotowie. 


Dziewczynka musiała przejść 4-godzinną operację ratującą jej życie. Miała wiele ran kłutych w okolicach szyji i klatki piersiowej. Na całe szczęście operacja skończyła się dobrze. 


"6-letnia dziewczynka miała kilka ran kłutych brzucha i kilkanaście ran szyi. Operacja trwała cztery godziny. Obecnie stan dziecka jest stabilny, nie ma zagrożenia dla życia." - powiedział rzecznik szpitala w Dąbrowie. 

W szpitalu został też ojciec dziewczynki. Mężczyzna na ciele miał liczne cięcia i poważniejsze rany zadane nożem. Jego stan  jest stabilny. Nie wiadomo dlaczego mężczyzna rzucił się na córkę. Zrobiono testy czy był wówczas pod wpływem alkoholu lub innych środków psychoaktywnych.
źródło: popularne.pl  I  fotografie: popularne.pl 
Udostępnij na Facebooku