Ojciec Meghan Markle skomentował decyzję córki i zięcia! Co za słowa!

Małgorzata
ponad rok temu
Ojciec Meghan Markle skomentował decyzję córki i zięcia! Co za słowa!
FB Udostępnij na Facebooku
Cały świat żyje zaskakującą decyzją Meghan Markle i księcia Harry'ego, którzy za pośrednictwem Instagrama poinformowali swoich obserwatorów, że rezygnują z pełnienia wyższych funkcji w rodzinie królewskiej i postanawiają rozpocząć życie na swój rachunek. Teraz całą sytuację postanowił skomentować ojciec Meghan, Thomas Markle. Jego wypowiedź jest zaskakująca, bo mężczyzna wcale nie jest zachwycony pomysłem córki!
Meghan i Harry postanowili odciąć się od rodziny królewskiej i od pieniędzy podatników. Doszli do wniosku, ze nie chcą już pełnić wysokich funkcji w rodzinie królewskiej i chcą sami na siebie zarabiać. Zamierzają jednak "wciąż wspierać Jej Wysokość Królową" . Okazuje się jednak, ze Królowa nie miała pojęcia o pomyśle wnuka i jego żony i o wszystkim dowiedziała się z mediów. Jak czytamy w oświadczeniu umieszczonym na oficjalnej stronie monarchii: "dyskusje z księciem i księżną Sussex są na wczesnym etapie". Mimo to para planuje dzielić życie między Wielką Brytanią a Ameryką Północną, skąd pochodzi księżna Meghan.


 
Teraz na temat decyzji Meghan i Harry'ego głos postanowił zabrać Thomas Markle, ojciec byłej aktorki, który juz niejeden raz zamieszał w jej życiu. Tuż po tym, jak para poinformowała świat o swoich zaręczynach Thomas wielokrotnie udzielał mediom wywiadów, w których kompromitował Meghan i wypowiadał się negatywnie na jej temat. 


Mężczyzna postanowił teraz skomentować decyzję córki i zięcia mimo, że nikt go o to nie prosił. 

"Powiem wprost - jestem rozczarowany" - powiedzial w rozmowie z dziennikarzem "US Weekly". 


Myślicie, ze teraz Meghan dogada się z ojcem? źródło: plejada.pl   fotografie: plejada.pl , express.co.uk
 
Udostępnij na Facebooku