Ojciec bardzo skrzywdził swoją córeczkę. Dziewczynka nigdy nie odzyska zdrowia!

Małgorzata
tydzień temu
Ojciec bardzo skrzywdził swoją córeczkę. Dziewczynka nigdy nie odzyska zdrowia!
FB Udostępnij na Facebooku
Ojciec niewyobrażalnie skrzywdził swoją maleńką córeczkę. Teraz dziewczynka już nigdy nie wróci do pełni zdrowia i będzie musiała żyć z konsekwencjami tego, co zrobił jej ojciec już do końca swojego życia. Mężczyzna trafił do więzienia na 12 lat!

Ojciec brutalnie pobił swoją 8-miesięczną córeczkę!

Mała Anastazja po raz pierwszy do szpitala trafiła w 2014 roku. To wtedy jej rodzice zadzwonili po pogotowie ratunkowe. Ratownicy bardzo szybko zjawili się pod wskazanym adresem i gdy tylko przekroczyli próg mieszkania i zobaczyli dziecko to zrozumieli, że jej stan nie jest dziełem przypadku. Ich uwagę zwróciło w szczególności zachowanie ojca dziewczynki, który był bardzo pobudzony i oburzony, a Anastazja miała na swoim ciele wiele siniaków. 

"Mężczyzna był chyba pijany, a jego źrenice były powiększone, wskazywały, że zażywał jakieś substancje psychoaktywne" – powiedział jeden z ratowników. 

Lekarze w szpitalu ustalili, że dziewczynka ma wstrząśnienie mózgu. To właśnie wtedy opiekujący się dzieckiem medycy zasugerowali rodzicom, że jej stan może być efektem pobicia, ojciec dziewczynki oburzył się i zarzucił medykom spisek. Po kilku dniach mała dziewczynka wróciła do domu. 


Po czasie okazało się, że lekarze, którzy nie zgłosili sprawy do odpowiednich służb skazali dziewczynkę na niewyobrażalne cierpienie. Medycy po prostu uwierzyli w historię mężczyzny, który powiedział, że do uderzenia doszło podczas niewinnej zabawy. W lipcu Anastazja została ponownie pobita przez ojca. Tym razem pracownicy służby zdrowia, pod których opiekę trafiło dziecko zdiagnozowali u niej porażenie czerokończynowe. Dodatkowo Anastazja straciła wzrok i konieczne było przeprowadzenie trepanacji czaszki


Tym razem mężczyzna trafił do więzienia, ale jego córka do końca życia będzie niepełnosprawna. 

źródło: lelum.pl  I  fotografie: lelum.pl, newsbook.pl

Zobacz także:

 
Udostępnij na Facebooku