Odmówił klientce sprzedania kawy, za co został wyjątkowo hojnie nagrodzony!

Joanna
5 miesięcy temu
Odmówił klientce sprzedania kawy, za co został wyjątkowo hojnie nagrodzony!
FB Udostępnij na Facebooku
Pracownik Starbucksa po tym, jak odmówił klientce bez maseczki obsługi, został przez nią upokorzony w sieci. Kobieta nie spodziewała się jednak, że napisany przez nią post przyczyni się do spełnienia marzeń mężczyzny!
Zdarzenie miało miejsce w Starbucksie znajdującym się w San Diego w Stanach Zjednoczonych. Lenin Gutierrez, pracownik kawiarni odmówił sprzedaży kawy klientce, z powodu braku maseczki ochronnej. 

Wściekła kobieta postanowiła opublikować post na mediach społecznościowych wraz z wizerunkiem mężczyzny -
 

Poznajcie Lenen ze Starbucksa, który odmówił mi obsługi ponieważ nie miałam na sobie maseczki. Następnym razem poczekam na gliny i przyniosę zaświadczenie lekarskie. 

 
Pod postem tym pojawiło się ponad 100 tysięcy reakcji, ponad 130 tysięcy komentarzy i prawie 50 tysięcy udostępnień! Niestety dla kobiety, reakcja internautów nie była taka, na jaką ona liczyła. Większość z nich skrytykowała ten post i stanęła w obronie mężczyzny, tłumacząc że takie są wytyczne. 

Miał być upokorzony, a został nagrodzony.

Niedługo po opublikowaniu ośmieszającego posta, Lenin Gutierrez dowiedział się, że jest utworzona zbiórka na napiwek za jego ''honorowe zachowanie''. Zbiórka prowadzona jest na stronie GoFoundMe. Obecnie uzbierano już ponad 37 tysięcy dolarów!

Wzruszony mężczyzna opublikował na swoim profilu na facebooku nagranie, na którym podziękował wszystkim dobroczyńcom za ich wsparcie. Zdradził on również, że pieniądze te zostaną przekazane na realizację jego największego marzenia. Lenin chce bowiem zostać tancerzem. 

Źródło: o2.pl, facebook.com | Fotografie: o2.pl

Zobacz także:

1. Rodzice krzywdzą swoje dzieci i śmieją się przy tym w głos! Straszna moda na Tik-Toku!
2. Grupa nastolatków obrzuciła cegłami jaja łabędzicy. Zrozpaczone zwierzę zmarło.
3. Pomorze. Zabił swoją byłą żonę siekierą. Koszmar rozegrał się na oczach dzieci.
Udostępnij na Facebooku