Odkrył straszny sekret swojego syna! Bez wahania sięgnął po telefon!

Małgorzata
11 miesięcy temu
Odkrył straszny sekret swojego syna! Bez wahania sięgnął po telefon!
FB Udostępnij na Facebooku
Zwykle rodzice robią, co mogą, aby ochronić swoje dzieci nawet, gdy zrobiły źle. Ten ojciec jednak wydał syna policji po tym, jak odkrył jego mroczny sekret.

Ojciec odkrył, że jego syn zgwałcił studentkę! 

W styczniu 2019 roku Jonathan Evans oraz jego żona dokonali przerażającego odkrycia. Poznali tę mroczną prawdę, ponieważ ich syn wysłał do swojej ofiary wiadomość SMS, w której przepraszał za to, jak bardzo ją skrzywdził. Ojciec Jacka był załamany tym, że 17-latek zgwałcił niewinną dziewczynę, ale nie wahał się ani razu i kazał synowi zgłosić się czym prędzej na policję. 


Następnego dnia 17-latek razem ze swoją macochą pojechał na komisariat policji, gdzie opowiedział funkcjonariuszom o tym, co zrobił. Funkcjonariusze byli zaskoczeni, ale okazało się, że dziewczyna nie zgłosiła sprawy na policji, ponieważ była zbyt zawstydzona i załamana

 

Niedawno w sądzie zakończyło się postępowanie w tej sprawie. Obrońca Jacka wnioskował o wyrok w zawieszeniu, ale sąd uznał, że przestępstwo jest zbyt poważne, aby się na to zgodzić. W związku z tym nastolatek został skazany na dwa lata odsiadki w poprawczaku, zostanie też wpisany na okres 10 lat do rejestru przestępców seksualnych.

"Było to dla nas trudne i doprowadziło do wielu kłótni, ale postąpiłbym tak samo, ponieważ był to mój moralny obowiązek." – powiedział w rozmowie z „Daily Mirror” ojciec chłopaka. Wyjaśnił, że jest dumny z tego, iż syn wykazał skruchę, przyznał się do winy i przeprosił swoją ofiarę. Ma również nadzieję, że czas spędzony w poprawczaku pomoże mu zostać dobrym człowiekiem i da mu czas do przemyślenia tego, co zrobił.

źródło: fakt.pl  I  fotografie: fakt.pl

Zobacz także:

1. Była pewna, że pies atakuje jej córeczkę. Później okazało się, że zwierzę broniło dziewczynkę!
2. Zastraszał i atakował pasażerów autobusu. Dzięki tatuażom, udało się go zidentyfikować.
3. 19-latka została zastrzelona podczas przyjęcia urodzinowego! Ogromna tragedia!

 
Udostępnij na Facebooku