Żmijewski zapowiedział odejście. Jaka była reakcja producentów?


12 miesięcy temu
Żmijewski zapowiedział odejście. Jaka była reakcja producentów?
FB Udostępnij na Facebooku
Wiele Polaków pokochało ten serial. Ostatnie plotki mówiły, że Artur Żmijewski zakończy już karierę w znanym serialu. Według nieoficjalnych doniesień aktor zapowiedział protest. Nie chciał dłużej grać księdza. Producenci zaskoczyli odpowiedzią na te oświadczenie.
Ojciec Mateusz to serial, który zdobył wielu fanów, a co za tym idzie jest jedną z bardzo dobrze oglądanych produkcji TVP. Już 11 lat odkąd po raz pierwszy zobaczyliśmy znanego księdza na ekranach telewizorów. Jego detektywistyczne przygody były chętnie śledzone. W ostatnim czasie wszystko miało się zmienić. Główny aktor postanowił odmówić dalszego grania w tym serialu. Co na to producenci??
 
Ostatnie miesiące nie były najlepsze dla Artura Żmijewskiego. Był on niezadowolony, a w jego życie wkradła się ogromna nuda. Nie dziwne. Gra tą samą postać już przez jedenaście lat. Artysta chciał spróbować czegoś nowego, dlatego propozycja stacji TVN została szybko przyjęta. „Odwróceni. Ojcowie i córki” – to tam niedługo będziemy mogli zobaczyć Artura. Te wydarzenia sprawiły, że aktor odzyskał radość. Wtedy też miała się odbyć rozmowa pomiędzy nim a stacją TVP..
 
 

 
Gdy producenci znanego serialu dowiedzieli się, że artysta chce opuścić tą rolę, byli bardzo zaskoczeni. Nie wzięli tego jako żart i zaczęli podejmować środki, które mogły utrzymać wciąż przy życiu „ księdza Mateusza”. Całe negocjacje poszły na marne, jednak znalazł się bardzo przekonywujący argument. Oczywiście chodzi o pieniądze.
 
Co zaproponowali producenci? Aktor, który grał ojca Mateusza miał otrzymać niemałą podwyżkę, bo aż 5 tysięcy za spędzenie jednego dnia na planie. To nie wszystko. Telewizja postanowiła także, że aktor będzie mógł reżyserować odcinki tego serialu. Dzięki temu, za jeden wyreżyserowany odcinek na jego koncie pojawi się 15 tysięcy złotych. Łącząc wszystkie sumy, aktor będzie mógł zarobić 500 tysięcy złotych za jeden sezon.
 


 
Telewizji udało się zakończyć konflikt z Arturem, którego agent zaprzecza wszystkie informacje na ten temat.

To informacje absolutnie nieprawdziwe - skomentował agent aktora.

 

źródło: pikio.pl
 
Udostępnij na Facebooku