Oddali swoją 12-letnią córkę na pożarcie potworowi! Dziewczynka przeżyła prawdziwy koszmar!

Małgorzata
5 dni temu
Oddali swoją 12-letnią córkę na pożarcie potworowi! Dziewczynka przeżyła prawdziwy koszmar!
FB Udostępnij na Facebooku
Aisha Mohammadzai urodziła się w Afganistanie. Jej mama zmarła, gdy dziewczynka miała kilka lat. Mając 12 lat została sprzedana żołnierzowi. Ojciec zrobił to, bo chciał w ten sposób spłacić swój dług.

Koszmarne życie 12-letniej Aishy. 

Po tym, jak ojciec sprzedał Aishę jej życie zmieniło się w prawdziwy koszmar. 12-latka była wielokrotnie bita i gwałcona, a gdy udało jej się uciec to funkcjonariusze wsadzili ją do więzienia. Dziewczynka próbowała opowiadać o swoim piekle na ziemi, ale za każdym razem odsyłano ją ponownie do męża-potwora. 


Po jednej z takich ucieczek mąż bardzo dotkliwie skrzywdził nastolatkę. Przywiązał ją do drzewa i odciął jej nos i uszy. Aisha zemdlała z bólu, a gdy odzyskała przytomność ostatkiem sił uwolniła się z więzów. Doczołgała się do pobliskiego domu, z którym mieszkała kobieta, która jej pomogła. Dzięki nieznajomej 12-latka trafiła do obozu dla uchodźców, nad którym nadzór sprawowały Stany Zjednoczone. 


Historia dziewczyny trafiła na okładkę "Timesa" i wzruszył ludzi na całym świecie. Dzięki artykułowi o Afgance znaleźli się chirurdzy, którzy postanowili podjąć się operacji plastycznej, aby zrekonstruować twarz Aishy. W ciągu 10 miesięcy przeprowadzono kilka operacji, które przywróciły dziewczynie dawny wygląd. Dodatkowo znalazła się rodzina, która zaoferowała nastolatce dach nad głową i opiekę. Jest przez nich traktowana, jak kochany członek rodziny i robią wszystko żeby zapomniała o horrorze, który przeżyła. 


Aisha przeżyła w swoim życiu tak wiele, że teraz zasługuje na kochającą rodzinę. I właśnie w takiej teraz życie. Robi też wszystko, aby pomagać afgańskim dziewczynom i kobietom wydostawać się z domów przepełnionych przemocą. Współpracuje z organizacjami kobiecymi oraz bierze udział w konferencjach dotyczących przeciwdziałania przemocy


źródło: webniusy.com  I  fotografie: webniusy.com

Zobacz także:

Udostępnij na Facebooku