Odbył się pogrzeb 37-letniej Polki i jej trzech córeczek. Wzruszające pożegnanie.. [VIDEO]

Joanna
2 tygodni temu
Odbył się pogrzeb 37-letniej Polki i jej trzech córeczek. Wzruszające pożegnanie.. [VIDEO]
FB Udostępnij na Facebooku
Ostatnie pożegnanie tragicznie zmarłej 37-letniej Karoliny Ciasullo i jej trzech córeczek. Rodzina zginęła w wyniku wypadku samochodowego, spowodowanego przez nieodpowiedzialnego kierowcę. Najbliższi pożegnali je w kościele znajdującym się na przedśmieściach Toronto.
Mieszkająca w Kanadzie Polka i jej trzy córki - 6-letnia Klara, 4-letnia Liliana i 1-roczna Mila zginęły tragicznie 18-ego czerwca w miejscowości Brampton. Osobą odpowiedzialną za odebranie tych czterech żyć jest 20-letni kierowca Infinity, który chcąc uniknąć odpowiedzialności za przekroczenie prędkości, uciekał przed policją. Teraz, prawdopodobnie spędzi on resztę życia w więzieniu, bowiem grozi mu dożywocie. Niestety, kara ta nie zwróci życia Karolinie i jej córeczkom...

Okolicznym mieszkańcom ciężko jest pogodzić się ze śmiercią rodziny. Kondolencje najbliższym złożył m.in. burmistrz miasteczka Patrick Brown -
 
To była taka piękna rodzina. Jestem zły. Jestem wręcz wściekły z powodu tego, co się stało, jak złamano serce tej rodziny i całej społeczności.

Pogrzeb rodziny.

Uroczystość pogrzebowa odbyła się w polskim kościele św. Eugeniuszade Mazenod w Brampton. Msza miała charakter zamknięty, jednak transmisję z niej można było obejrzeć w internecie. Kobiety zostały pochowane w białych trumnach.
 

 
Karolina Ciasullo była nauczycielką w katolickiej szkole podstawowej St. Isaaca Joguesa. Jej współpracownicy, uczniowie i ich rodzice wspominają kobietę bardzo ciepło. Była ona osobą oddaną swojej pracy i uczniom. Znajomi Karoliny założyli w internecie zbiórkę pieniężną dla pogrążonej w żałobie rodziny. Obecnie na jej koncie widnieje już ponad 400 tysięcy dolarów. 

Źródło: popularne.pl | Fotografie: lelum.pl

Zobacz także:

1. Dziewczynka narzekała na ból nosa. Gdy lekarze zobaczyli, co było w środku to zamarli!
2. 60-latek podpalił dom, gdy jego partnerka spała. Grozi mu dożywocie.
3. Kontrowersyjne wideo z lekcji pływania zszokowało wszystkich! 8-miesięczne dziecko zostało po prostu wrzucone do wody!
Udostępnij na Facebooku