Od dwóch tygodni ma erekcję! Lekarze grożą mu amputacją!

Małgorzata
8 miesięcy temu
Od dwóch tygodni ma erekcję! Lekarze grożą mu amputacją!
FB Udostępnij na Facebooku
W Wielkiej Brytanii żyje mężczyzna, który cierpi na dość niespotykaną chorobę - nieustającą erekcję. Jeżeli lekarze nie znajdą odpowiedniej terapii, która mu pomoże to grozi mu amputacja penisa!
Danny Polaris, który mieszka w Swansea w Wielkiej Brytanii cierpi na ciężką i dość niespotykaną chorobę - nieustającą erekcję. Dwa tygodnie temu Danny przebywając w Berlinie umówił się na randkę z pewną dziewczyną. Przed randką postanowił zażyć viagrę. Potem, gdy wrócił z poznaną kobietą do mieszkania zgodził się, aby ta pielęgniarka podała mu wzmacniacz viagry. 

"-To była najgorsza decyzja w moim życiu!" - mówi teraz. 


Po przebudzeniu Anglik zauważył, że erekcja nie ustępuje, a po kolejnych dwóch dniach zaczął odczuwać ból. Postanowił od razu iść do lekarza. To od niego usłyszał diagnozę, która bardzo go zaskoczyła i przestraszyła. Otóż Danny cierpi na piapizm, czyli długotrwały wzwód członka. Choroba ta nie jest wywoływana podnieceniem seksualnym, ale bywa skutkiem zażycia viagry. 


Okazuje się, że przypadłość Danny'ego może być dla niego niezwykle niebezpieczna jeśli nie zostanie szybko uleczona. Lekarze w Berlinie od razu rozpoczęli leczenie i kilka razy próbowali wbić się w bok penisa, aby usunąć nadmiar krwi. Jednak to nie pomogło i stan Brytyjczyka jest wciąż bardzo poważny. 


Jeżeli dalsze leczenie Danny'ego nie przyniesie poprawy to mężczyźnie grozi amputacja penisa. Przyjaciele Brytyjczyka zorganizowali w internecie zbiórkę środków na jego leczenie. Mają nadzieję, że niedługo stan ich rodaka się poprawi. źródło: rmf24.pl  I  fotografie: rmf24.pl, Instagram
 
 
Udostępnij na Facebooku