Oburzający rachunek ze szpitala za leczenie koronawirusa! Skandal w USA!

Małgorzata
6 dni temu
Oburzający rachunek ze szpitala za leczenie koronawirusa! Skandal w USA!
FB Udostępnij na Facebooku
Danni Askini opublikowała w sieci rachunek ze szpitala, który otrzymała w dniu wypisu. Kobieta musi zapłacić horrendalną kwotę za wyleczenie jej z koronawirusa!

Przerażająco wysoki rachunek ze szpitala. 

Danni Askini w dniu wypisu ze szpitala otrzymała rachunek za leczenie. Kobieta, gdy tylko go zobaczyła postanowiła podzielić się nim z całym światem i opublikowała go na Twitterze. Askini potrzebuje pomocy, bo sama nie jest w stanie zapłacić tak horrendalnej kwoty. 

Kilkanaście dni temu pochodząca z Massachusetts Danni Askini zaczęła czuć się gorzej - ciężko jej było złapać oddech i miała wysoką temperaturę. Przestraszona objawami kobieta czym prędzej umówiła się na wizytę do swojego lekarza, który ze skierowaniem odesłał ją do szpitala. Tam przeprowadzono szczegółowe badania, które wykazały, że Askini jest zakażona COVID-19, czyli koronawirusem. W związku z tym Danni została przyjęta na oddział zakaźny i poddana hospitalizacji. Po pewnym czasie, gdy kobieta czuła się już lepiej została wypisana do domu i właśnie wtedy otrzymała ten szokujący rachunek

 

Askini prosi obcych o pomoc.

Danni podobnie, jak większość Amerykanów nie była ubezpieczona więc musi sama opłacić swój pobyt w szpitalu. Przed chorobą planowała duże zmiany w swoim życiu - chciała znaleźć normalną pracę i przeprowadzić się z ukochanym mężem do nowej miejscowości, a tymczasem wszystko stanęło na głowie. Kobieta nie jest w stanie samodzielnie opłacić rachunku ze szpitala i dlatego udostępniła wypis wraz z kwotą do zapłaty i poprosiła obcych o pomoc. Ludzie nie dowierzają, że szpital wystawił jej tak ogromny rachunek. Okazuje się, że Danni nie jest jedyną osobą w takij sytuacji i teraz władze zastanawiają się, jak rozwiązać ten problem.

źródło: lelum.pl  I  fotografie: lelum.pl, gazeta.pl

Zobacz także:

Udostępnij na Facebooku