Obudziła się po strasznym wypadku. Nie zdawała sobie jeszcze sprawy, że jej życie już nigdy nie będzie takie samo.

Małgorzata
10 miesięcy temu
Obudziła się po strasznym wypadku. Nie zdawała sobie jeszcze sprawy, że jej życie już nigdy nie będzie takie samo.
FB Udostępnij na Facebooku
Anna Claire Waldrop jest piękną i młodą kobietą pochodzącą z USA. Do tego feralnego dnia, jej życie przypominało bajkę i niejedna kobieta chciałaby znaleźć się w jej skórze.
Oprócz cudownego życia, Anna miała również niesamowitego narzeczonego. Para właśnie się zaręczyła i z radością patrzyła w przyszłość, gdy los postanowił rzucić im na drogę kłodę i sprawdzić, na ile ich uczucie jest silne. 


Gdy razem z Jamesem wracali do domu na ich drodze pojawił się pijany kierowca. Mężczyzna dosłownie staranował ich samochód i sprawił, że życie pary już nigdy nie będzie takie, jak wcześniej. 


Samochód narzeczeństwa dachował kilkakrotnie, a James wypadł przez okno. Jednak poza kilkoma zadrapaniami nic mu nie było. Gorzej było z Anną, która została uwięziona w aucie. 


Strażacy wyciągnęli młodą kobietę z samochodu i czym prędzej przewieziono ją do szpitala. Gdy się obudziła lekarze musieli odbyć z nią poważną rozmowę dotyczącą jej stanu zdrowia. Okazało się, że Anna nigdy już nie będzie chodzić. Dla energicznej i pełnej życia dziewczyny był to cios w samo serce. Jednak mimo to Anna nie poddała się. 


Anna i James po ośmiu miesiącach od wypadku stanęli przed ślubnym ołtarzem. Panna Młoda pojawiła się na wózku inwalidzkim, ale z jej twarzy nie znikał uśmiech. Szczęście aż od niej biło, a obecność ukochanego, który nie odstępował jej nawet na sekundę sprawiła, że był to najwspanialszy dzień w ich życiu!


James po ślubie zaczął pracować, jako nauczyciel. Codziennie udowadniał Annie, że jest kobietą jego życia i robił, co w jego mocy, aby pomóc żonie. Dzięki jego miłości i sile Anna się nie poddała i wkrótce zaczęła poruszać dłonią. 


Anna wierzy, że to dopiero początek i wytrwale ćwiczy każdego dnia. Ma nadzieję, że przyjdzie jeszcze dzień, gdy stanie o własnych nogach i powita ukochanego w drzwiach ich domu. 
źródło: webniusy.com  I  fotografie: webniusy.com
Udostępnij na Facebooku