Obudziła się po strasznym wypadku. Nie zdawała sobie jeszcze sprawy, że jej życie już nigdy nie będzie takie samo.

Małgorzata
4 miesięcy temu
Obudziła się po strasznym wypadku. Nie zdawała sobie jeszcze sprawy, że jej życie już nigdy nie będzie takie samo.
FB Udostępnij na Facebooku
Anna Claire Waldrop jest piękną i młodą kobietą pochodzącą z USA. Do tego feralnego dnia, jej życie przypominało bajkę i niejedna kobieta chciałaby znaleźć się w jej skórze.
Oprócz cudownego życia, Anna miała również niesamowitego narzeczonego. Para właśnie się zaręczyła i z radością patrzyła w przyszłość, gdy los postanowił rzucić im na drogę kłodę i sprawdzić, na ile ich uczucie jest silne. 


Gdy razem z Jamesem wracali do domu na ich drodze pojawił się pijany kierowca. Mężczyzna dosłownie staranował ich samochód i sprawił, że życie pary już nigdy nie będzie takie, jak wcześniej. 


Samochód narzeczeństwa dachował kilkakrotnie, a James wypadł przez okno. Jednak poza kilkoma zadrapaniami nic mu nie było. Gorzej było z Anną, która została uwięziona w aucie. 


Strażacy wyciągnęli młodą kobietę z samochodu i czym prędzej przewieziono ją do szpitala. Gdy się obudziła lekarze musieli odbyć z nią poważną rozmowę dotyczącą jej stanu zdrowia. Okazało się, że Anna nigdy już nie będzie chodzić. Dla energicznej i pełnej życia dziewczyny był to cios w samo serce. Jednak mimo to Anna nie poddała się. 


Anna i James po ośmiu miesiącach od wypadku stanęli przed ślubnym ołtarzem. Panna Młoda pojawiła się na wózku inwalidzkim, ale z jej twarzy nie znikał uśmiech. Szczęście aż od niej biło, a obecność ukochanego, który nie odstępował jej nawet na sekundę sprawiła, że był to najwspanialszy dzień w ich życiu!


James po ślubie zaczął pracować, jako nauczyciel. Codziennie udowadniał Annie, że jest kobietą jego życia i robił, co w jego mocy, aby pomóc żonie. Dzięki jego miłości i sile Anna się nie poddała i wkrótce zaczęła poruszać dłonią. 


Anna wierzy, że to dopiero początek i wytrwale ćwiczy każdego dnia. Ma nadzieję, że przyjdzie jeszcze dzień, gdy stanie o własnych nogach i powita ukochanego w drzwiach ich domu. 
źródło: webniusy.com  I  fotografie: webniusy.com
Udostępnij na Facebooku