Nożownik zaatakował przedszkolaków! Rannych zostało 37 dzieci i 2 dorosłych!

Małgorzata
6 miesięcy temu
Nożownik zaatakował przedszkolaków! Rannych zostało 37 dzieci i 2 dorosłych!
FB Udostępnij na Facebooku
Nożownik wtargnął do przedszkola i ranił 37 dzieci i 2 dorosłych! Do tego brutalnego ataku doszło w miejscowości Suzhou w Chinach.

Nożownik wtargnął do przedszkola!

W czwartkowy poranek (około godziny 8:30) w miejscowości Suzhou w Chinach doszło do brutalnego ataku. 50-letni ochroniarz wyciągnął nóż i zaatakował przebywające w przedszkolu dzieci raniąc tym samym 37 z nich. Nożem ranił również 2 dorosłych. 

"37 uczniów doznało lekkich obrażeń, a dwoje dorosłych doznało poważniejszych obrażeń. Wszyscy zostali wysłani do szpitala, ale niczyje życie nie jest zagrożone." - poinformowały lokalne media. 


Chińskie media poinformowały również, że ranne zostały dwie osoby dorosłe - dyrektor placówki oraz drugi szkolny ochroniarz. Ich stan jest poważny. Ustalono, że mężczyzna, który dokonał ataku pracował w placówce, jako ochroniarz. Nie wiadomo, co sprawiło, że mężczyzna wyciągnął nóż i zaatakował niewinne dzieci, którym wcześniej zapewniał ochronę. 


Ustalono, że ochroniarz został obezwładniony przez chińską policję, a teraz funkcjonariusze próbują ustalić dokładny przebieg zdarzeń oraz przyczynę ataku. Plotkarskie media w Chinach prześcigają się w wymyślaniu powodów dokonania masakry. Jedno z nich podaje, że mężczyzna o nazwisku Li miał zostać zwolniony z pracy, a inne, że zostawiła go żona, co doprowadziło do załamania nerwowego. 

źródło: popularne.pl  I  fotografie: popularne.pl

Zobacz także:

 
Udostępnij na Facebooku